logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

mjb fotograf ślubny

O mnie

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (Grafika-Fotografia, Scenografia, Intermedia, Projektowanie Mody). Pracuję ze sprzętem półprofesjonalnym i profesjonalnym firmy Canon. W skład moich usług wchodzą: - sesje narzeczeńskie, portretowe, ślubne, reportaże itp. - projektowanie indywidualnych i oryginalnych zaproszeń i zawiadomień na Wasz ślub - wykonanie nietypowych prezentów ślubnych (rysunki, obrazy, książki, kalendarze itp.) - cena dopasowana do klienta i jego potrzeb - nim zacznę pracę pragnę poznać gust klienta i jego oczekiwania względem końcowych projektów Zapraszam do zapoznania się z Więcej


Logo
mjb   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 800 zł - mjb
Pakiet 1
Bardzo ważne w pracy nad danym zleceniem jest dla mnie omówienie oczekiwań klienta, inspiracji, tego co lubi, poznanie go i przełamanie bariery związanej z pracą z aparatem. Zależy mi na obustronnej satysfakcji z wykonanych zdjęć. Dla mnie to też niesamowite doświadczenie, wyzwanie i zaszczyt uczestniczyć w tak ważnym dniu dla pary młodej.

- fotografia błogosławieństwa w domu, uroczystości zaślubin w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, zabawy weselnej do zakończenia oczepin (max 01.30)
- plener ślubny wykonany w dniu ślubu
- edycja cyfrowa wybranych przeze mnie 250 zdjęć
- płyta dvd ze wszystkimi obrobionymi cyfrowo zdjęciami (250 zdjęć) z indywidualną okładką 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 200 zł - mjb
Pakiet 1
Oferta i cena ustalane są indywidualnie (zaczynają się od 200 zl). 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane