logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia ślubna i okolicznościowa.Wojciech Jaworowski fotograf ślubny

O mnie

Fotografia ślubna jest dla mnie każdorazowo innym doświadczeniem i przygodą musi być dostosowana do oczekiwań i wymogów konkretnej Pary Młodej. Każdy fotoreportaż wymaga indywidualnego podejścia, wysłuchania Waszych oczekiwań i pomysłów. Dlatego najlepiej będzie, gdy skontaktujemy się i umówimy na spotkanie, podczas którego wymienimy się doświadczeniami i przedyskutujemy szczegóły.
Logo
Fotografia ślubna i okolicznościowa.Wojciech Jaworowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1700 zł - Fotografia ślubna i okolicznościowa.Wojciech Jaworowski
Pakiet 1
Przygotowania Pni Młodej jeżeli istnieje techniczna możliwość i Pana Młodego, błogosławieństwo, ceremonia zaślubin, przyjęcie weselne do oczepin, sesja plenerowa w innym dniu.
W CENIE PAKIETU OTRZYMAJCIE DO WYBORU :
- pięknie wykonaną foto-książkę zawierającą 30 kartek w rozmiarze 30cm x 30cm a w niej minimum 200 profesjonalnie obrobionych i skomponowanych w piękną opowieść fotografii, ( płyta DVD wszystkie udane ujęcia )

-lub dwa pięknie wykonane, tradycyjne albumy z wklejanymi zdjęciami jeden z ceremonii i przyjęcia zawierający 100 zdjęć mix formatów (10x15,13x18,15x23 + płyta DVD wszystkie udane ujęcia ) ,
drugi album z sesji plenerowej zawierający 30 zdjęć mix formatów (13x18, 15x21, 20x30+ płyta DVD wszystkie udane ujęcia )

 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane