logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Andrzej Klimko fotograf ślubny

O mnie

Jestem fotografem z Przemyśla. Pracuje przeważnie na terenie województwa podkarpackiego. Zajmuje się przede wszystkim fotografią portretową, ślubną, komunijną. Fotografuję również architekturę i przyrodę. Fotografia to moja pasja.
Logo
Andrzej Klimko   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1400 zł - Andrzej Klimko
Pakiet 1
Pakiet zdjęć obejmuje: przygotowania do uroczystości (np. z salonu fryzjerskiego), błogosławieństwa, ceremonii w kościele, imprezy weselnej, pleneru fotograficznego.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 300 zł - Andrzej Klimko
Pakiet 1
Wykonuję Również zdjęcia podczas uroczystości I komunii - tj.zdjęcia w kościele, plener z rodzicami, zdjęcia podczas uroczystego spotkania rodzinnego. Podana cena zawiera wykonanie 30 h odbitek z wybranych zdjęć - w zależności od specyfiki zlecenia cena może ulec zmianie.  
Fotografia aktu cena: 50 zł - Andrzej Klimko
Pakiet 1
Zajmuje się również fotografią aktu. Cena jest zależna od miejsca wykonania usługi.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 50 zł - Andrzej Klimko
Pakiet 1
Warto mieć niebanalne zdjęcia swoich pociech. Cena za sesje plenerową. W przypadku zdjęć we wnętrzach - cena do negocjacji 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 50 zł - Andrzej Klimko
Pakiet 1
Podana cena jest ceną minimalną i jest zależna od miejsca wykonania usługi / czasu potrzebnego na realizację zlecenia itp.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 50 zł - Andrzej Klimko
Pakiet 1
Cena obejmuje standardową sesję portretową w plenerze w Przemyślu. W przypadku innej lokalizacji doliczam koszty przejazdu. Możliwość wykonania zdjęć z dowolnym wnętrzu - cena do negocjacji.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane