logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Foto-podkarpackie fotograf ślubny

O mnie

Foto-podkarpackie: Jesteśmy parą fotografów, która profesjonalnie zajmuje się fotografią ślubną. Naszą pasją jest fotografia. Fascynacja tą dziedziną rozpoczęła się w 2003 roku podczas pracy w laboratorium fotograficznym. W tym czasie zdobyliśmy większość wiadomości z zakresu fotografii, optyki i pracy laboranta. Do najczęstszych wykonywanych zleceń należą: fotografia ślubna, okolicznościowa, sesje narzeczeńskie, projektowanie foto-albumów z powierzonych zdjęć - rozkładówki, dostarczanie gotowych foto-książek i foto-albumów, renowacja starych zdjęć, retusz zdjęć, projektowanie unikalnych nadruków i okładek na płyty CD/DVD/Blu-ray, inne zlecenia Więcej
Logo
Foto-podkarpackie   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Foto-podkarpackie
Pakiet 1
Oferujemy reportaże z ceremonii ślubnej, przyjęcia, pleneru (reportaż z uroczystości weselnej do oczepin). Sesję plenerową polecamy wykonać w innym dniu, aby nie zostawiać gości samych, co umożliwi wykonanie ciekawszych zdjęć nie tylko w jednym miejscu - w cenie całej usługi. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. Zdjęcia, które wykonujemy ukazują przede wszystkim Wasze emocje, są źródłem wielu niezapomnianych wspomnień. Zlecenia wykonywane we dwoje, gwarantują dwa różne spojrzenia i zawsze pozwalają wybrać Państwu idealne ujęcie dla danego momentu.

W pakiecie podstawowym gwarantujemy:
- Zdjęcia (min 700 obrobionych) w pełnej rozdzielczości na nośniku DVD - 3 sztuki.
- Projekt unikalnego nadruku i okładki na płyty DVD dostarczany w etui w ilości 3 szt.
- Projekt foto-albumu z wybranych przez Państwa zdjęć (ok 70-80 szt.) oraz dostarczanie gotowych albumów (3 sztuki: jeden w rozmiarze 30x30 cm oraz dwa 20x20 cm dla rodziców). Okładka albumu w powyższym pakiecie wykonana jest ze skóry ekologicznej (kolor do wyboru), strony zaś z wysokiej jakości papieru fotograficznego Kodak Royal o fakturze jedwabiu (grubość 0,8 mm). Strony są naświetlane metodą laserową na jednych z najnowocześniejszych japońskich maszyn Noritsu. Albumy w całości są składane ręcznie, co gwarantuje bardzo wysoką jakość wykonania. Możliwość wybrania innych okładek w wyższym pakiecie (różne materiały np skóra naturalna, materiał tekstylny; dodatki na okładki np stempel, grawer).
- Istnieje możliwość stworzenia internetowej galerii zdjęć, do której otrzymacie Państwo indywidualny link. Galerię będziecie mogli zaprezentować swojej rodzinie i znajomym.

Serdecznie zapraszamy na stronę:

http://foto-podkarpackie.jimdo.com

oraz

https://www.facebook.com/foto.podkarpackie

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 724 993 455. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane