logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotokraina Iwona Pajewska fotograf dziecięcy

O mnie

Jestem zdania, że prawdziwy sukces w fotografii to umieć „widzieć inaczej”. Dostrzegać to, czego czasem na pierwszy rzut oka nie widać. Ujmować nie wygląd, a emocje. Gdy rodzice oczekują dziecka i powoli tworzy się nowa rodzina, to nie tylko sam brzuszek jest istotny, ale również uczucia, które tej sytuacji towarzyszą. A gdy na świat przychodzi maleńki człowieczek, nie tylko dodatki i stroje są ważne, ale przede wszystkim wyjątkowość tej małej osóbki i miłość krążąca między młodą rodziną. W swoich zdjęciach staram się „widzieć inaczej” i w wyjątkowej formie pokazywać i piękno i emocje towarzyszące temu, co widzę… Moja praca to moja pasja Więcej
Logo
Fotokraina Iwona Pajewska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 700 zł - Fotokraina Iwona Pajewska
Pakiet 1
Sesja noworodkowa to wyjątkowy rodzaj zdjęć, wymagający zapewnienia odpowiednich warunków. Z tego względu sesje noworodkowe trwają dość długo – ok. 3-4 godzin, a możliwe do zrealizowania ułożenia maleństwa i kadry zależą w dużej mierze od tego, na co pozwoli sam bobasek. W Fotokrainie dbamy o to, by zrealizowane ujęcia były proste, artystyczne, ponadczasowe i piękne, zwracając jednocześnie uwagę przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo maluszków.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 700 zł - Fotokraina Iwona Pajewska
Pakiet 1
Okres oczekiwania na maleństwo to wyjątkowy etap w życiu kobiety. Pomimo iż mamy w tym okresie nie zawsze czują się tak pięknie i wyjątkowo (a może właśnie dlatego), sesja ciążowa ma na celu nie tylko zarejestrowanie rosnącego brzuszka, ale przede wszystkim wydobycie i podkreślenie wyjątkowej kobiecości i piękna, jakim promieniuje przyszła Mama.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane