logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Malarze w Parze fotograf ślubny

O mnie

Dostrzegamy miłość, ponieważ ją poznaliśmy… Jesteśmy Olga i Łukasz – Malarze w parze, których połączyła wspólna pasja. Wierzymy w miłość całym sercem, ponieważ kochamy i jesteśmy kochani. Wszystko, co najpiękniejsze zaczyna się od miłości. Bycie Fotografem Ślubnym to opowiadać historię i widzieć świat oczami Pary Młodej i ich Gości. Specjalizujemy się w dokumentowaniu wspomnień i najpiękniejszych momentów. Potrafimy uchwycić to, co szczególne i wyjątkowe. Dzięki pracy we dwoje uwieczniamy w jednym momencie wzruszenie w oczach babci, dumę rodziców czy też pełne miłości spojrzenia pary młodej przy pierwszym spotkaniu przed ceremonią. Mamy Więcej
Logo
Malarze w Parze   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4300 zł - Malarze w Parze
Pakiet 1
Jeśli planujesz swój ślub - zapraszamy do kontaktu. :)

Bardzo ważna jest dla nas naturalność, staramy się pracować najdyskretniej jak się da, nie ingerując w bieg wydarzeń. Pragniemy stworzyć dla Was pamiątkę, która po latach nadal będzie przywoływać radość, wzruszenie, śmiech.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznamy Wasze oczekiwania, opowiemy jak wygląda współpraca z nami i szczegółowo dopasujemy ofertę.

Malarze w Parze – to przede wszystkim naturalność i otwartość , jeżeli pragniecie zdjęć autentycznych, pełnych emocji i uczuć to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego aby poznać pełną ofertę i dostępność terminu. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 600 zł - Malarze w Parze
Pakiet 1
Sesje narzeczeńskie już od 600zł! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane