logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FOTOGRAFSLUB.PL Marek Belowski fotograf ślubny

O mnie

Profesjonalna, kreatywna fotografia ślubna. 100% zadowolonych klientów! :-) Gwarancja zdjęć na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym. Gratis autorski poradnik jak pięknie wyjść na zdjęciach ślubnych i na co zwrócić uwagę przy organizacji ślubu. Zdjęć ślubnych nie można powtórzyć!
Logo
FOTOGRAFSLUB.PL Marek Belowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 800 - 3100 zł - FOTOGRAFSLUB.PL Marek Belowski
Pakiet 1
Zdjęcia z dnia ślubu od przygotowań do oczepin do ok. 1:00. W pakiecie piękny duży i gruby fotoalbum/ fotoksiążka. Pełną ofertę otrzymają Państwo mailowo po potwierdzeniu dostępności terminu.

Mój styl fotografii ślubnej to połączenie reportażu i wyrazistej wizji artystycznej. Pracuję z parami, które oczekują więcej niż tylko uwiecznienia wydarzeń w dniu ślubu. Z myślą o Was, przygotowałem „Poradnik fotografa dla Młodych Par”, który z przyjemnością wręczę Wam na początku współpracy. Z jego i moją pomocą ślub przeżyjecie bezstresowo, skupieni na celebrowaniu tych wyjątkowych chwil. W efekcie końcowym otrzymacie autentyczne, zabawne, romantyczne zdjęcia ślubne, które zachwycą Waszych przyjaciół i wzruszą rodzinę. Efektem końcowym będą zdjęcia po autorskiej obróbce i ekskluzywny fotoalbum.
 
Pakiet 2
Zdjęcia plenerowe z sesji poślubnej innego dnia niż ślub. Pełną ofertę otrzymają Państwo mailowo po potwierdzeniu dostępności terminu. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane