logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Andrzej Śliwiński Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Fotografia jest moją pracą i wielką pasją, której od kilkunastu lat poświęcam większą część swojego wolnego czasu. Lubię naturalne światło i staram się je wykorzystać jak najlepiej w celu oddania naturalnych barw i światłocieni zbliżonych do tego, co widzi ludzkie oko. Nie wzbraniam się jednak przed doświetleniem niektórych zdjęć sztucznym światłem czy bardziej „efektowną” obróbką. Mam sporo pomysłów na ciekawe zdjęcia, ale jestem również otwarty na Wasze propozycje, nawet te nietypowe i trochę szalone :) Zawsze podchodzę do fotografowania z największym zaangażowaniem. Zapraszam Was serdecznie do współpracy.


Logo
Andrzej Śliwiński Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Każdy pragnie, aby ten najważniejszy dzień w życiu upamiętnić w wyjątkowy sposób.

PAKIET PODSTAWOWY (DZIEŃ ŚLUBU + SESJA PLENEROWA)

Oferuję pełen zakres fotografii ślubnej - dokumentacja zdjęciowa obejmuje:
- przygotowania przed ślubem,
- błogosławieństwo,
- ceremonię ślubną,
- zabawę weselną,
- plener ślubny w dniu ślubu.

Sesja plenerowa odbędzie się w wybranym przez Was miejscu. Podczas spotkania mogę przedstawić Wam różne pomysły i sugestie. Zdjęcia w pięknej scenerii będą dodatkową ozdobą Waszej sesji.

Pakiet zawiera 100 wybranych zdjęć w wersji cyfrowej na płycie DVD oraz w galerii na stronie internetowej pod unikalnym adresem oraz wszystkie zdjęcia (200-250) poddane autorskiej obróbce, w pełnej rozdzielczości umożliwiającej późniejsze wykonanie odbitek.

Zapraszam do oglądnięcia pełnej galerii zdjęć i zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej: http://www.sliwinski-photo.com 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 650 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Dokumentacja fotograficzna (4-5 godzin) obejmująca ceremonię Pierwszej Komunii Świętej, sesję portretową dziecka przed lub po ceremonii, a także (na życzenie) zdjęcia podczas rodzinnego spotkania w dniu Pierwszej Komunii.

Pakiet zawiera 40 wybranych zdjęć w wersji cyfrowej na płycie DVD oraz w galerii na stronie internetowej pod unikalnym adresem oraz wszystkie zdjęcia (około 100) poddane autorskiej obróbce, w pełnej rozdzielczości umożliwiającej późniejsze wykonanie odbitek.

Zapraszam do oglądnięcia pełnej galerii zdjęć i zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej: http://www.sliwinski-photo.com 
Fotografia chrztu cena: 650 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Drodzy Rodzice, z pewnością pragniecie, aby moment chrztu Waszego Dziecka został jak najpiękniej uwieczniony. Jest to jedna z najważniejszych pamiątek rodzinnych. Zapraszam serdecznie do skorzystania z usług fotografa uroczystości chrzcielnych.

Dokumentacja fotograficzna (4-5 godzin) obejmująca ceremonię chrztu świętego, sesję portretową dziecka przed lub po ceremonii,
a także (na życzenie) zdjęcia podczas rodzinnego spotkania w dniu chrztu

Pakiet zawiera 40 wybranych zdjęć w wersji cyfrowej na płycie DVD oraz w galerii na stronie internetowej pod unikalnym adresem oraz wszystkie zdjęcia (około 100) poddane autorskiej obróbce, w pełnej rozdzielczości umożliwiającej późniejsze wykonanie odbitek.

Zapraszam do oglądnięcia pełnej galerii zdjęć i zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej: http://www.sliwinski-photo.com 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 1 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Usługa obejmuje dokumentację fotograficzną imprez sportowych: zawodów biegowych, rowerowych, skiturowych i innych.
Cena usługi jest uzgadniana indywidualnie, zależnie od charakteru imprezy. 
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 45 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Krajobrazy górskie i nizinne, zdjęcia fauny i flory, makrofotografia... Od nich zaczęła się moja przygoda z fotografią, która trwa już od kilkunastu lat. Więcej zdjęć mogą Państwo oglądnąć na mojej stronie internetowej.

Zdjęcia mojego autorstwa można zobaczyć w kwartalniku Tatry, publikacjach edukacyjnych Tatrzańskiego Parku Narodowego, kalendarzach, pocztówkach, czasopismach (Góry, Dzikie Życie, Magazyn Narciarski), przewodnikach turystycznych i książkach popularno-naukowych. W ciągu ostatnich lat miałem kilka autorskich wystaw fotografii, uczestniczyłem również w wystawach zbiorowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

*Podana cena to przykładowy koszt pojedynczego zdjęcia. Dokładnej wyceny dokonuję na podstawie szczegółowego zamówienia. Zdjęcia można zamawiać w postaci cyfrowej bądź gotowego wydruku. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 1 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Nasze pociechy rosną i zmieniają się w niesamowitym tempie, warto więc dokumentować ich rozwój. Zdjęcia dziecięce oglądane w przyszłości wspaniale ubarwią rodzinne wspomnienia.

Jako fotograf-ojciec dwójki maluchów posiadam duże doświadczenie w fotografowaniu dzieci. 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 350 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Oddziaływanie obrazem to w obecnych czasach podstawowe narzędzie promocji własnej działalności - warto więc zainwestować w profesjonalny wizerunek firmy.

Oferuję Państwu usługi fotograficzne w zakresie:

- fotografii wnętrz i architektury (obiektów noclegowych i gastronomicznych, pomieszczeń biurowych, gabinetów lekarskich, sklepów, warsztatów pracy i in.),

- fotografii obiektów otwartych (stacji narciarskich, basenów, parków, ogrodów i in.),

Wysokiej jakości zdjęcia, pomysłowe kadry i ciekawe kompozycje mogą stać się ozdobą strony internetowej, prezentacji, folderów i broszur czy też banerów reklamowych.

Pakiet podstawowy obejmuje około 2-godzinną sesję zdjęciową, której efektem jest około 20 zdjęć w formie wysokiej jakości plików cyfrowych.

Zapraszam do oglądnięcia pełnej galerii zdjęć i zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej: www.sliwinski-photo.com 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 1 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Ślub, chrzest, komunia i inne uroczystości rodzinne to chwile, które warto uwiecznić. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 45 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Podana cena to przykładowy koszt pojedynczego zdjęcia. Dokładnej wyceny dokonuję na podstawie szczegółowego zamówienia. Zdjęcia można zamawiać w postaci cyfrowej bądź gotowego wydruku. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 450 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Sesje ciążowe w domu i plenerze - zapraszam przyszłe Mamy z Maluszkami w brzuchu oraz z całą rodziną.

W pakiecie: 10 odbitek zdjęć w formacie 15x23 cm, a także wszystkie zdjęcia (ok. 20) w wersji multimedialnej poddane autorskiej obróbce, w pełnej rozdzielczości umożliwiającej późniejsze wykonanie odbitek.

Na sesję zapraszam w 7-8 miesiącu ciąży - wtedy brzuszek jest już widoczny, a sesja nie jest jeszcze męcząca dla modelki :) 
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 250 zł - Andrzej Śliwiński Fotografia
Pakiet 1
Posiadam dużo cierpliwości i doświadczenia w fotografowaniu zwierząt - wszystko to dzięki fotografii przyrodniczej, którą zajmuję się od wielu lat. Do każdego zwierzęcia podchodzę indywidualnie starając się poznać jego charakter i zdobyć zaufanie.

Pakiet podstawowy obejmuje około godzinną sesję zdjęciową, której efektem jest do 30 zdjęć w formie wysokiej jakości plików cyfrowych. Istnieje również możliwość zamówienia foto-książki lub albumu z odbitkami.

Serdecznie zapraszam Państwa wraz z pupilami do współpracy. 
Pokaż więcej

Andrzej Śliwiński Fotografia fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Magdalena J. | 04 grudnia 2017

sesja ślubna

Piękne zdjęcia, dyskretna obsługa - dziękujemy bardzo Panu Andrzejowi i polecamy wszystkim jego usługi. Magda i Wojtek

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane