Logo
O mnie

Wasza historia w nieruchomych obrazach. Jestem zawodowym fotografem z wieloletnim letnim doświadczeniem. Swoje usługi oferuję głównie w Wielkopolsce, jednak podróżuję tez w dalsze regiony kraju. Podczas pracy pozostaję niezauważalny, nie ingeruję w przebieg uroczystości stosując zasady fotoreportera ślubnego. Zdjęcia ślubne jako całość (przygotowania, ślub, wesele i plener) muszą ukazywać atmosferę tego dnia, radość, wzruszenie, uczucie dwojga ludzi i dobrą zabawę ich gości. Mam nadzieję, że to właśnie udaje mi się chwytać na moich fotografiach. Zapraszam do galerii i do skontaktowania się ze mną. Podczas niezobowiązującej rozmowy przy kawce wspólnie Więcej

ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1900 zł
Pakiet 1 cena: 1900 zł
Pakiet podstawowy
• Przygotowania w domu Panny Młodej wraz z błogosławieństwem rodziców
• Ceremonia ślubna w Kościele lub USC
• Życzenia po ceremonii i na sali weselnej
• Uroczystość weselna do oczepin (max do godz. 1:00)

Para młoda otrzymuje min. 300 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii na płycie DVD z nadrukiem, w białym etui z autorską okładką (opcjonalnie na pendrive). Multimedialną prezentację Vido-Slideshow FullHD, zawierającą wszystkie oddane Parze Młodej fotografie. Prezentacja zoptymalizowana do odtwarzania na komputerach i urządzeniach przenośnych (tablety, smartfony). Galerię internetową ze wszystkimi oddanymi Parze Młodej zdjęciami na okres 6 miesięcy.

Cena Pakietu Podstawowego – 1900 zł.

Opcje dodatkowe
• Sesja narzeczeńska (studio lub plener 15 wybranych, najlepszych ujęć) – 400 zł. Zdjęcia z sesji można wykorzystać do zrobienia zaproszeń, powiadomień, karteczek, czy też po dodaniu odpowiedniej dedykacji i wydrukowaniu w dużym formacie wręczyć rodzicom w ramach podziękowań podczas wesela.

• Sesja plenerowa poślubna (25 wybranych, najlepszych ujęć) – 600 zł. Sesję organizujemy w dowolnym dniu powszednim po weselu. Jest możliwość wyjazdu na sesję w odległe regiony kraju lub za granicę, jak również zwiększenia ilości zdjęć. Podlega to jednak osobnej, indywidualnej wycenie.

• Zdjęcie dla każdej pary biorącej udział w weselu – 6zł/szt. Już podczas wesela Para Młoda otrzymuje przygotowane przeze mnie zdjęcia na papierze w formacie 10x15 cm. Na zdjęciu przedstawiającym Parę Młodą podczas ślubu naniesione są krótkie podziękowania dla swoich gości za to, że byli z nimi w tym niezwykłym dniu. Wręczanie zdjęć gościom przez nowożeńców można powiązać z jakąś zabawą organizowaną przez wodzireja.

• Fotobudka – Pierwsza godzina 500 zł, każda kolejna rozpoczęta godzina +100zł. Dodatkowa atrakcja dla waszych gości, w której mogą wykazać się pomysłowością i szaleństwami przed obiektywem. W komplecie z fotobudką jest również księga pamiątkowa, do której goście mogą wklejać wydrukowane zdjęcia i opatrywać je wesołymi opisami lub życzeniami. Wszystkie zdjęcia z fotobudki dostępne będą w galerii online już podczas wesela, a wasi goście otrzymają do niej adres.


Opcje dodatkowe – Albumy, Fotoksiążki i Odbitki.

• 60 odbitek na papierze 15x23 cm – 200 zł Odbitki na wysokiej klasy papierze umieszczone w pięknym, drewnianym pudełeczku.

• Dwie duże fotografie z dedykacją dla rodziców od Pary Młodej – 300 zł. Po zorganizowaniu minisesji (3-4 ujęcia) wybieramy to najlepsze. Następnie nanoszę na nie dedykację otrzymaną od was i zlecam wydruk w formacie 30x45 cm na papierze metalic. Tak duże zdjęcia umieszczone w antyramach Para Młoda podczas swojego wesela może wręczyć swoim rodzicom w ramach podziękowań. Znajdą się one w rodzinnych domach na ścianach przypominając rodzicom ich dzieci gdy byli jeszcze narzeczonymi.

• Fotoksiążka Standard 20x30 cm – 350 zł. Fotoksiążka robiona ręcznie w introligatorni artystycznej, pokryta piękną tkaniną. Zawiera ona 40 stron, na każdej stronie znajduje się jedno duże zdjęcie. Na okładce wygrawerowane są imiona nowożeńców oraz data ich ślubu.

• Fotoksiążka Profesjonalna 20x30 cm – 500 zł. Fotoksiążka zawiera 60 stron, na każdej stronie znajduje się jedno duże zdjęcie. Na okładce umieszczone są imiona nowożeńców oraz data ich ślubu w otoczeniu delikatnego graweru. Okładka z gąbką w środku. Dzięki temu jej obicie (ekoskóra lub tkanina) jest miękka w dotyku. W jednym lub dwóch oknach umieszczone są zdjęcia Pary Młodej.

• Tradycyjny Album Ślubny 30x30 cm – 600 zł. Album robiony ręcznie w introligatorni artystycznej, pokryty skórą ekologiczną lub tkaniną, ze zdjęciem Pary Młodej w dużym, akrylowym oknie. Rozmiar albumu 30x30 cm. Zawiera on 60 lub (opcjonalnie100) wklejonych zdjęć w formacie 15x23cm. Na okładce wygrawerowane są również imiona nowożeńców oraz data ich ślubu. Album jest w pełni konfigurowalny zgodnie z gustem Pary Młodej. Dostępny jest szereg różnych kolorów ekoskóry lub materiałów tekstylnych na okładkę, jak też kolorów kart. Album jest bardzo trwały, szyty i dodatkowo klejony. Każda karta przedzielona jest pergaminem by zapobiec sklejaniu się zdjęć.

• Fotoalbum 30x30 cm + Pendrive (jednolity zestaw) – 1000 zł. Jest to najwyższa półka tego typu produktów, zarówno pod względem wykonania, jak i użytych materiałów. Jego standardowa wielkość to 30x30 cm. Po rozłożeniu obie strony tworzą jeden obraz o wymiarach 30x60 cm. Na Fotoalbum składa się 90 fotografii z których przygotowuję 15 autorskich rozkładówek. Na okładce umieszczony jest napis z imionami i datą ślubu w otoczeniu delikatnego graweru. Fotoalbum umieszczony jest w twardym pudełku, w którym znajduje się również pendrive z waszymi zdjęciami ślubnymi i prezentacjami video-slideshow FullHD. Zarówno Fotoalbum, pendrive jak i pudełko pokryte są tym samym materiałem i wizualnie stanowią jeden piękny komplet.

• Fotoalbum 30x30 cm + 2 mniejsze Fotoalbumy 25x25 cm dla rodziców – 1500 zł. W tej najbardziej ekskluzywnej opcji znajduje się jeden duży Fotoalbum 30x30 cm w drewnianej skrzynce i dwa mniejsze 25x25 cm w eleganckich pudełkach wykonanych ze sztywnego, barwionego kartonu. Większy Fotoalbum dla Młodej Pary posiada 15 rozkładówek projektowanych z 90 szt. fotografii. Rozkładówka po rozłożeniu tworzy jeden obraz wielkości 30x60 cm. Rozkładówki są tworzone na sztywnych kartach i posiadają zaokrąglone narożniki. Okładki albumu pokryte są gąbką, a następnie skórą ekologiczną. Dzięki temu Fotoalbum nabiera szlachetności i miękkości w dotyku. Na okładce można umieścić jedno, dwa lub trzy okna (pokryte akrylową szybą) z Waszymi fotografiami, jak również grawer z imionami i datą ślubu. Dwa mniejsze Fotoalbumy dla rodziców są idealną kopią dużego Fotoalbumu.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Ustalenia indywidualne.  
Fotografia chrztu cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Pierwszy etap to fotografowanie chrztu w kościele. Po ceremonii zdjęcia rodziców, chrzestnych i gości na tle ołtarza. Drugim etapem jest sesja rodzinna podczas przyjęcia w pobliżu restauracji lub domu, w którym to przyjęcie się odbywa.
Oddaję ok 120-150 fotografii w formie cyfrowej na płycie DVD z nadrukiem, w białym pudełku z autorską okładką. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce.
Z uwagi na wiążące mnie umowy i ochronę wizerunku dzieci, zdjęć z chrztu św. nie publikuję w internecie.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Granica pomiędzy tym co widoczne a tym co ukryte jest odzwierciedlana nie tylko grą światła i cienia. Pokazuje ona także dwoistość ludzkiej natury, której metaforą staje się zatrzymany w kadrze moment. Styk pomiędzy tym, co widoczne, a co nie, co jasne a co ciemne, co dozwolone a co zakazane. To cienka, nieuchwytna linia pomiędzy dosłownością i metaforą. To ten moment, powodujący, że na chwile wszystko staje się niejednoznaczne.

Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Mogę także dojechać i wykonać sesję w domu osoby zainteresowanej o ile warunki mieszkaniowe na to pozwalają. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin. Każda z sesji poparta jest pisemną umową gwarantującą pełną dyskrecję i nieudostępnianie zdjęć osobom trzecim. Mile widziane także osoby początkujące i niedoświadczone. Cena pakietu obejmuje 10 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Więcej zdjęć na mojej stronie www.artmoon.pl w dziale portfolio.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Przed sesją jest możliwość umówienia zainteresowanej osoby do salonu wizażu, gdzie wykonany zostanie profesjonalny makijaż fotograficzny oraz stylizacja fryzury. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin.
Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Przed sesją jest możliwość umówienia zainteresowanej osoby do salonu wizażu, gdzie wykonany zostanie profesjonalny makijaż fotograficzny oraz stylizacja fryzury. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin. Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Lubię tajemniczość podkreśloną mocną grą światła i cienia, lubię eksperymentować z formą, jestem zwolennikiem piękna, ale nie stronię od kontrowersji. Posiadam własne studio w Gnieźnie. Prócz studia dysponuję także dostępem do starodawnych pomieszczeń .. smugi światła z okien, deskowane podłogi, belkowane stropy, mury z cegieł, wiszące liny, zabytkowa klatka schodowa... klimat :) Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Przed sesją jest możliwość umówienia zainteresowanej osoby do salonu wizażu, gdzie wykonany zostanie profesjonalny makijaż fotograficzny oraz stylizacja fryzury. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin. Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Sesja narzeczeńska stanowi doskonały pomost do poznania efektów pracy waszego przyszłego fotografa ślubnego. Fotografowi zaś umożliwia poznanie preferencji fotograficznych narzeczonych, tego, jak zachowują się przed obiektywem i w jakim otoczeniu lubią się widzieć. Bardzo często zdjęcia wydrukowane w dużym formacie, opatrzone stosowną dedykacją wykorzystywane są przez Młodą Parę jako prezent podczas podziękowania rodzicom.
Istnieje możliwość zamówienia wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych (formaty od 15x23cm do 50x70cm) z sesji fotograficznej. Czas oczekiwania ok 7-10 dni.  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
uzgodnienia indywidualne.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane