logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski fotograf ślubny

O mnie

Podejmuję zlecenia na terenie całego kraju, czasami też za granicą. Bazuję głównie na fotografii reportażowej, posiadam własne studio fotograficzne, gdzie specjalizuję się w fotografii stricte artystycznej. Firmę ArtMoon Photography założyłem w 2013 r. Powstała ona na bazie wieloletniego doświadczenia fotograficznego, pasji, chęci podzielenia się tym, jak widzę ludzi i świat w pojedynczych kadrach. Zapraszam do zapoznania się z moją pełną ofertą, jak również z fotografiami, których jestem autorem. Pozdrawiam. Mariusz.
Logo
ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Pakiet podstawowy
• Przygotowania w domu Panny Młodej wraz z błogosławieństwem rodziców
• Ceremonia ślubna w Kościele lub USC
• Życzenia po ceremonii i na sali weselnej
• Zdjęcie grupowe i minisesja Pary Młodej z poszczególnymi gośćmi
• Uroczystość weselna do oczepin (max do godz. 1:00)

Para młoda otrzymuje minimum 400 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii na płycie DVD z nadrukiem, w białym etui z autorską okładką (opcjonalnie na pendrive). Multimedialną prezentację Vido-Slideshow FullHD, zawierającą wszystkie oddane Parze Młodej fotografie. Prezentacja zoptymalizowana do odtwarzania na komputerach i urządzeniach przenośnych (tablety, smartfony). Galerię internetową ze wszystkimi oddanymi Parze Młodej zdjęciami na okres 6 miesięcy.

Cena Pakietu Podstawowego – 3000 zł.

Opcje dodatkowe
• Sesja narzeczeńska (studio lub plener 15 wybranych, najlepszych ujęć) – 500 zł. Zdjęcia z sesji można wykorzystać do zrobienia zaproszeń, powiadomień, karteczek, czy też po dodaniu odpowiedniej dedykacji i wydrukowaniu w dużym formacie wręczyć rodzicom w ramach podziękowań podczas wesela.

• Sesja plenerowa poślubna (25-30 wybranych, najlepszych ujęć) – 1000 zł. Sesję organizujemy w dowolnym dniu powszednim po weselu. Jest możliwość wyjazdu na sesję w odległe regiony kraju lub za granicę, jak również zwiększenia ilości zdjęć. Podlega to jednak osobnej, indywidualnej wycenie.

• Fotobudka
Dodatkowa atrakcja dla waszych gości, w której mogą wykazać się pomysłowością i szaleństwami przed obiektywem.
Innowacją jaką wprowadziliśmy, jest to, że zdjęcia z fotobudki pojawiają się w galerii internetowej już podczas imprezy. Wszyscy goście mają do galerii dostęp i na "gorąco" mogą je udostępniać w mediach społecznościowych lub pobierać na swoje urządzenia. W dobie internetu jest to o wiele bardziej wygodniejsze i nowocześniejsze rozwiązanie niż wydruki zdjęć, które i tak za chwile gdzieś się zawieruszą (wydruków standardowo nie oferujemy jednak istnieje możliwość zamówienia tej funkcji). Galeria na naszym serwerze będzie dostępna przez 2 miesiące i będzie uzupełniona (w późniejszym terminie) o fotografie wykonane przeze mnie podczas reportażu.
1 h - 400 zł
2 h - 500 zł
3 h - 600 zł
każda dodatkowa godzina + 100 zł
Pamiątkowa Księga Gości - 100 zł


Opcje dodatkowe – Albumy, Fotoksiążki i Odbitki.

• 60 odbitek na papierze 15x23 cm + pendrive - 300 zł.
Odbitki na wysokiej klasy papierze umieszczone w pięknym, obitym tkaniną pudełku. W nim również znajduje się pendrive z waszymi zdjęciami i prezentacjami video-slideshow.

• Dwie duże fotografie z dedykacją dla rodziców od Pary Młodej – 300 zł. Po zorganizowaniu minisesji (3-4 ujęcia) wybieramy to najlepsze. Następnie nanoszę na nie dedykację otrzymaną od was i zlecam wydruk w formacie 30x45 cm na papierze metalic. Tak duże zdjęcia umieszczone w antyramach Para Młoda podczas swojego wesela może wręczyć swoim rodzicom w ramach podziękowań. Znajdą się one w rodzinnych domach na ścianach przypominając rodzicom ich dzieci gdy byli jeszcze narzeczonymi.

• Tradycyjny Album Ślubny 30x30 cm – 600 zł. Album robiony ręcznie w introligatorni artystycznej, pokryty skórą ekologiczną lub tkaniną, ze zdjęciem Pary Młodej w dużym, akrylowym oknie. Rozmiar albumu 30x30 cm. Zawiera on 60 lub (opcjonalnie100) wklejonych zdjęć w formacie 15x23cm. Na okładce wygrawerowane są również imiona nowożeńców oraz data ich ślubu. Album jest w pełni konfigurowalny zgodnie z gustem Pary Młodej. Dostępny jest szereg różnych kolorów ekoskóry lub materiałów tekstylnych na okładkę, jak też kolorów kart. Album jest bardzo trwały, szyty i dodatkowo klejony. Każda karta przedzielona jest pergaminem by zapobiec sklejaniu się zdjęć.

• Fotoalbum 30x30 cm + Pendrive (jednolity zestaw) – 1200 zł. Jest to najwyższa półka tego typu produktów, zarówno pod względem wykonania, jak i użytych materiałów. Jego standardowa wielkość to 30x30 cm. Po rozłożeniu obie strony tworzą jeden obraz o wymiarach 30x60 cm. Na Fotoalbum składa się z ok 110 fotografii z których przygotowuję 15 autorskich rozkładówek. Zawartość rozkładówek składa się z kolażu 90-110 fotografii. Na okładce umieszczony jest napis z imionami i datą ślubu w otoczeniu delikatnego graweru. Fotoalbum umieszczony jest w twardym pudełku, w którym znajduje się również pendrive z waszymi zdjęciami ślubnymi i prezentacjami video-slideshow FullHD. Zarówno Fotoalbum, pendrive jak i pudełko pokryte są tym samym materiałem i wizualnie stanowią jeden piękny komplet.

• Fotoalbum 30x30 cm + 2 mniejsze Fotoalbumy 25x25 cm dla rodziców – 1500 zł. W tej najbardziej ekskluzywnej opcji znajduje się jeden duży Fotoalbum 30x30 cm w drewnianej skrzynce i dwa mniejsze 25x25 cm w eleganckich pudełkach wykonanych ze sztywnego, barwionego kartonu. Większy Fotoalbum dla Młodej Pary posiada 15 rozkładówek projektowanych z ok 110 szt. fotografii. Rozkładówka po rozłożeniu tworzy jeden obraz wielkości 30x60 cm. Rozkładówki są tworzone na sztywnych kartach i posiadają zaokrąglone narożniki. Okładki albumu pokryte są gąbką, a następnie skórą ekologiczną. Dzięki temu Fotoalbum nabiera szlachetności i miękkości w dotyku. Na okładce można umieścić jedno, dwa lub trzy okna (pokryte akrylową szybą) z Waszymi fotografiami, jak również grawer z imionami i datą ślubu. Dwa mniejsze Fotoalbumy dla rodziców są identyczną kopią dużego Fotoalbumu.

Miniporadnik.
Zaczynasz organizować swój ślub i wesele. Od czego lub kogo zacząć?
To proste... od znalezienia doświadczonego fotografa ślubnego! :)
Fotograf działający długo w branży ślubnej zna każdą salę weselną w okolicach, był w każdym kościele, zna wszystkie zespoły muzyczne i wszystkich DJ-i. Jest w stanie polecić oprawę muzyczną na ślub czy limuzynę, która zawiezie was do ślubu i na salę weselną. Jednym słowem potrafi doradzić przyszłej parze młodej większość sprawdzonych rozwiązań, zgodnych z ich gustem, wymaganiami i preferencjami, często takimi, które nie nadwyrężą ich budżetu.
Zdajemy sobie sprawę, że przyszła Para Młoda nie ma doświadczenia w organizacji swojego ślubu i wesela i możliwe, że nie jest dość dobrze zorientowana na ślubnym rynku. Dlatego po podpisaniu umowy, doradzamy, pomagamy i wspieramy naszym doświadczeniem Parę Młodą we wszystkich organizacyjnych i technicznych aspektach związanych z ich wyjątkowym dniem.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 600 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Wykonuję reportaż oraz sesje indywidualne i grupowe podczas przyjęć komunijnych.
Z uwagi na wiążące mnie umowy i ochronę wizerunku dzieci, zdjęć z przyjęć nie publikuję w internecie.  
Fotografia aktu cena: 800 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Fotografia buduarowa/akt artystyczny/erotyka.
Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Mogę także dojechać i wykonać sesję w domu osoby zainteresowanej o ile warunki mieszkaniowe na to pozwalają. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin. Każda z sesji poparta jest pisemną umową gwarantującą pełną dyskrecję i nieudostępnianie zdjęć osobom trzecim. Mile widziane także osoby początkujące i niedoświadczone. Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce, delikatnemu retuszowi, oraz jeśli jest taka potrzeba lekkim korektom sylwetki.
Sesja taka może być niezwykłym prezentem dla bliskiej osoby, w której odkryje ona ponownie własne piękno, zmysłowość i tajemniczość. Tego typu sensualna sesja skierowana jest również do par.
Oferta
12 najlepszych fotografii wybranych z większej ilości. Ty dokonujesz wyboru.
Zapraszam do kontaktu.
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Przed sesją jest możliwość umówienia zainteresowanej osoby do salonu wizażu, gdzie wykonany zostanie profesjonalny makijaż fotograficzny oraz stylizacja fryzury. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin.
Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Oferta
12 fotografii - 500 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Przed sesją jest możliwość umówienia zainteresowanej osoby do salonu wizażu, gdzie wykonany zostanie profesjonalny makijaż fotograficzny oraz stylizacja fryzury. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin. Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Oferta
12 fotografii - 500 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Lubię tajemniczość podkreśloną mocną grą światła i cienia, lubię eksperymentować z formą, jestem zwolennikiem piękna, ale nie stronię od kontrowersji. Posiadam własne studio w Gnieźnie. Prócz studia dysponuję także dostępem do starodawnych pomieszczeń .. smugi światła z okien, deskowane podłogi, belkowane stropy, mury z cegieł, wiszące liny, zabytkowa klatka schodowa... klimat :) Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Oferta
12 fotografii - 500 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Sesje zazwyczaj wykonuję we własnym studio mieszczącym się w Gnieźnie. Przed sesją jest możliwość umówienia zainteresowanej osoby do salonu wizażu, gdzie wykonany zostanie profesjonalny makijaż fotograficzny oraz stylizacja fryzury. Długość sesji waha się od 2 do 4 godzin. Cena pakietu obejmuje 12 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Oferta
12 fotografii - 500 zł.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Cena pakietu obejmuje 6 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.
Oferta
12 fotografii - 600 zł.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 700 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska stanowi doskonały pomost do poznania efektów pracy waszego przyszłego fotografa ślubnego. Fotografowi zaś umożliwia poznanie preferencji fotograficznych narzeczonych, tego, jak zachowują się przed obiektywem i w jakim otoczeniu lubią się widzieć. Bardzo często zdjęcia wydrukowane w dużym formacie, opatrzone stosowną dedykacją wykorzystywane są przez Młodą Parę jako prezent podczas podziękowania rodzicom.
Cena pakietu obejmuje 25 wybranych, najlepszych ujęć powstałych na sesji. Wszystkie fotografie podlegają pełnej obróbce i delikatnemu retuszowi.  
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
uzgodnienia indywidualne. W ofercie mamy fotografię, film i fotobudkę.  
Pokaż więcej
Wynajem fotobudki cena: 500 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Dodatkowa atrakcja dla waszych gości, w której mogą wykazać się pomysłowością i szaleństwami przed obiektywem.

1 h - 500 zł
2 h - 600 zł
3 h - 700 zł
każda dodatkowa godzina + 150 zł
Pamiątkowa Księga Gości - 130 zł
Dojazd powyżej 25 km od miejscowości Gniezno - 1,30 PLN/km  
Wynajem studia fotograficznego cena: 80 zł - ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski
Pakiet 1
Oferuję wynajem studia fotograficznego wraz z przyległymi, starodawnymi pomieszczeniami. Studio ma powierzchnię 50 m kw. W pełni wyposażone w studyjne lampy błyskowe 300/600Ws, modyfikatory światła (softboxy, beautidish, wrota, snoot, blenda ze statywem), wyzwalacze radiowe, tła kartonowe, statywy, mocny wentylator, komputer z dostępem do internetu, sprzęt audio. Studio z parkingiem, przy głównej trasie Poznań-Września (Gniezno, ul. Wrzesińska 49). Minimalny czas wynajmu to 3 godziny. Czas wynajmu liczony jest od godziny rezerwacji do momentu opuszczenia studia przez ostatniego uczestnika sesji. Do ceny trzeba doliczyć koszt zużytego, kartonowego tła - 30zł/1 metr bieżący.
Oferta
1 godzina - 80 zł.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane