logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Martyna Ciepiela fotograf ślubny

O mnie

Dlaczego to właśnie my? Dokładnie wiemy, jak to jest, kiedy szuka się fotografa ślubnego, który zrobi dokładnie to, czego się od niego oczekuje. Sami przez to przechodziliśmy. Pochłania to mnóstwo czasu i energii.. Jeśli poświęcicie nam jeszcze chwilę, z chęcią zaprezentujemy Wam naszą ofertę i w kilku zwięzłych słowach opowiemy, co zawiera. Macie przede wszystkim do dyspozycji doświadczoną kobietę fotograf, ktora zwraca uwagę na detale oraz mężczyznę z zupełnie innym punktem widzenia świata. Nie reżyserujemy Waszego ślubu - chwytamy chwilę! Nie wprowadzamy nerwowej atmosfery - łapiemy momenty. To nasza pasja. To nasza praca. I nie wyobrażamy sobie bez Więcej
Logo
Martyna Ciepiela   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2900 zł - Martyna Ciepiela
Pakiet 1
Nie posiadamy wprowadzających niezręczności nazw czy różnorodnych pakietów. Przychodzimy na Wasz ślub , dokumentujemy go nalepiej, jak potrafimy,
a potem Wy otrzymujecie wspaniałe fotografie.
Zazwyczaj jest to ok. 600 ujęć , wszystkie obrobione i dodane do galerii online, abyście mogli dzielić się nimi z rodziną i bliskimi.

Przyjeżdżamy, kiedy sobie tego życzycie - zazwyczaj rozpoczynamy od przygotowań Panny Młodej i towarzyszymy Wam do 01:00 w nocy.
To daje nam wystarczająco dużo czasu, aby uchwycić wszystkie ważne momenty i mieć chwilę na te ujęcia niestandardowe, zabawne.

Oprócz zdjęć otrzymujecie od nas własną stronę internetową zakładaną już przed ślubem, która pomoże Wam w planowaniu uroczystości - możecie w łatwy sposób zarządzać budżetem, wysyłać gościom mapki z zaznaczonymi miejscami dojazdu do miejsca ślubu i wesela, ułożyć swój plan dnia, a także kontaktować się z nami w każdej chwili. Stronę możecie prowadzić w formie bloga - wrzucać wpisy i zdjęcia, dzielić się z Przyjaciółmi tym, na jakim etapie są Wasze przygotowania.
Tutaj także zamieścimy zdjęcia z Waszej sesji narzeczeńskiej , zdjęcia ze ślubu oraz z sesji poślubnej.
Wszystko zabezpieczone hasłem! Goście i Rodzina mogą dowolnie pobierać zdjęcia, udostępniać je na Facebooku, a także zamawiać odbitki.

Zdjęcia przekazane są na indywidualnie wykonanej płycie DVD.

Sesja narzeczeńska na terenie Krakowa, Łodzi lub Kutna wliczona jest w cenę pakietu - 12 zdjęć na DVD

Album tradycyjny/fotoalbum : zawiera 100 wybranych przez Parę Młodą zdjęć . Wykonywany jest ręcznie z najwyższej klasy materiałów i w pełni spersonalizowany

Plener w dniu innym niż ślub - 20 zdjęć poddanych obróbce ( dojazd wliczony na terenie województw : małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego)

Dojazd fotografów na terenie Polski wliczony w cenę. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane