logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Grzegorz Gawlikowski fotograf ślubny

O mnie

Zajmuję się fotografią od wielu lat i pochłania mnie ona bez reszty. Jest ona dla mnie zarówno pasją jak i sposobem na życie. Nieustannie pogłębiam swoje zamiłowanie, nie tylko praktyczne, ale i techniczne – korzystam z najnowocześniejszych systemów zapisu obrazu (pełnoklatkowe aparaty i najjaśniejsze obiektywy – np. 85 mm f/1,2 L), które sprawiają, że zdjęcie jest niesamowite i do którego zawsze powraca się z chęcią. Jestem człowiekiem opanowanym i spokojnym, ale zarazem nie brak mi kreatywnych pomysłów na wykonanie najlepszych zdjęć. W ludziach zawsze staram się uchwycić ukryte emocje, piękno i życie. Śluby są najlepszą do tego okazją, więc jeśli Więcej


Logo
Grzegorz Gawlikowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1200 zł - Grzegorz Gawlikowski
Pakiet 1
Swoją ofertę kieruję do wszystkich, któzy cenią siebie jakość wykonania zdjęć, solidność, sumienność i dobry smak. Dlatego też nie wprowadzam pakietów czy ściśle okreśolnych ofert, które wyznaczają niepotrzebne granice.

Do potrzeb każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Słucham, rozmawiam i proponuję najlepsze rozwiązania korzystne dla obydwu stron.

Robię zdjęcia i jest to dla mnie przyjemność. Wiele satysfakcji sprawia mi to, że mogę uwiecznić na zdjęciach radość, zadowolenie i szczęście Młodej Pary.

 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 zł - Grzegorz Gawlikowski
Pakiet 1
 
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Grzegorz Gawlikowski
Pakiet 1
 
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Grzegorz Gawlikowski
Pakiet 1
 
Fotografia portretowa cena: 200 zł - Grzegorz Gawlikowski
Pakiet 1
Do portretów przeznaczam najwyższej jakości obiektyw – Canon 85mm f1,2 mkII.

Według niektórych jest on najlepszy do fotografii portretowej. Zdjęcia wykonane tym obiektywem są piękną pamiątką. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty – z pewnością będziecie Państwo zadowoleni!
 
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 800 zł - Grzegorz Gawlikowski
Pakiet 1
Dobra impreza wymaga uwiecznienia przez profesjonalistę. Zapraszam do skorzystania z oferty sfotografowania Waszej imprezy studniówkowej. Oferuję profesjonalne, dynamiczne, wysokiej jakości zdjęcia.

Podczas imprezy studniówkowej jestem do Waszej dyspozycji od początku do godziny 3 w nocy. W tym czasie wykonam dla Was kilkaset zdjęć, które po obróbce komputerowej dostaniecie na płycie.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane