logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Love Inside fotograf ślubny

O mnie

Specjalizuję się w fotografii weselnej, sesjach narzeczeńskich, ślubnych oraz reportażach okolicznościowych. Z przyjemnością uwiecznię ważne dla Was chwile. Działam na terenie całego kraju, szczególnie w okolicach Warszawy, Torunia i Bydgoszczy. Serdecznie zapraszam do współpracy.


Logo
Love Inside   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1900 zł - Love Inside
Pakiet 1
W swojej ofercie posiadam realizacje reportażu ślubnego, sesji poślubnej oraz sesji narzeczeńskiej.

W skład reportażu ślubnego wchodzą przygotowania (czesanie, wykonywanie makijażu, ubieranie), później ceremonia zaślubin oraz zabawa weselna zazwyczaj do godziny 1.00 czyli końca oczepin.
Otrzymują państwo ode mnie 250-300 zdjęć profesjonalnie obrobionych w programie graficznym nagranych na płycie DVD. Bywa, że fotografii jest więcej, ale to zależy od atrakcji, możliwości uchwycenie różnorodnych sytuacji.

Sesję zazwyczaj wykonuję w urodziwym plenerze. Co do tematu, służę ogromną pomocą, chcę poznać idealnie Państwa oczekiwania i wtedy będę podsuwać różne pomysły i wybierzemy coś idealnego dla Was. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 700 zł - Love Inside
Pakiet 1
W skład reportażu ślubnego wchodzą: przygotowania do chrztu, chrzest święty w kościele, uroczysty obiad oraz sesja z dzieckiem w plenerze.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane