logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marek Marcinkowski fotograf

O mnie

Pasjonat fotografii. Uwielbiam uwieczniać świat, który mnie otacza, wszelkie jego aspekty. Zajmuje się wieloma tematami fotograficznymi. Robię zdjęcia ślubne, portretowe, przyrodnicze, makro, krajobrazowe, sportowe, pokazy lotnicze, astronomiczne. Przez dwa lata byłem fotoreporterem w Gazecie Lubuskiej, tam nabyłem umiejętność uwieczniania ciekawych, istotnych i dynamicznych momentów w reportażach fotograficznych oraz umiejętność radzenia sobie w niemal każdej sytuacji. Komplet zdjęć przekazuję na płycie DVD. Każde zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem i traktuje go szczególnie aby efekt był satysfakcjonujący dla obu stron. Nietypowe pomysły i ciekawe ujęcia Więcej
Logo
Marek Marcinkowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia studniówkowa cena: 1000 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
 
Fotografia ślubna cena: 1500 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Świetna znajomość swojego sprzętu jak i jego zestawienie pozwalają mi wykonać dobre zdjęcia. Cena jest bardzo atrakcyjna dla Par, które nie mogą sobie pozwolić na wydanie 2000 zł na fotografa.

Pakiet obejmuje:
-przygotowania do ślubu,
-ceremonię zaślubin,
-przyjęcie weselne,
-sesję plenerową.

Praca fotografa w pakiecie to:
-reportaż ślubny do oczepin (włącznie);
-możliwy plener w innym dniu niż ślub (czas trwania 4 godziny);
-płyty DVD ze zgranymi najlepszymi ok 200 zdjęciami w największej rozdzielczości .jpg;
-75 zdjęć albumowych na płycie CD;
-prezentacja multimedialna na DVD (CD) z wybranymi 50 zdjęciami albumowymi z podkładem muzycznym;

Przy fotografowaniu ślubu do 20km od Zielonej Góry dojazd gratis. Powyżej 20 km należy doliczyć 50gr/km.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 100 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Fotografuję najróżniejsze imprezy sportowe. Dzięki silnym teleobiektywom mogę uwiecznić dla Państwa akcję, która odbywa się w znacznej odległości. Czuły aparat pozwala mi zrobić nieporuszone zdjęcia przy słabszym świetle. Doświadczenie z fotografowania bardzo dynamicznych pokazów lotniczych, pozwala mi wykonywać bardzo dynamiczne ujęcia w innych sportach takich jak np. wyścigi, biegi, skoki itd.  
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 100 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Potrzebne są zdjęcia do książki, prezentacji itp. związane z przyrodą? Potrzebujesz zdjęcie krajobrazu, pięknego nieba, owada, dzikiego zwierzęcia? Mogę takie zdjęcie zrobić. Mam duże doświadczenie w fotografii krajobrazowej. Posiadam odpowiednie obiektywy do fotografowania małych zwierząt jak i teleobiektywy do fotografii dzikich zwierząt. Krajobraz nocny czy o zachodzie Słońca także nie jest dla mnie niczym nowym.

Cena podana jest orientacyjnie, ze względu na wiele różnorodnych tematów w fotografii przyrodniczej. Cena się zmieni ze względu na temat zdjęcia i miejsce jego wykonania, jest całkowicie do uzgodnienia.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 100 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Fotografia dziecięca w domu lub plenerze na spacerze :D  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 100 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia różnego rodzaju budynków, od nowoczesnych po stare. Ciekawe ujęcia detali jak i szerokie ujęcia kamienic, ulic. Panoramy miast i miasteczek. Wnętrza kościołów i innych ciekawych budynków. Przy tematach bardziej oddalonych od Zielonej Góry, cena zależy od odległości. Cena do uzgodnienia w zależności od tematu i potrzeb.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 100 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia najróżniejszych imprez okolicznościowych:
-pikniki firmowe,
-koncerty,
-występy sceniczne,
-wernisaże,
-wystawy,
-i wiele innych.
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 100 - 300 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Portrety w plenerze. Podstawowy pakiet zdjęć robionych na terenie miasta. Klasyczne portrety jak i ciekawe i nietypowe ujęcia. Średni czas sesji, ok. 2 godziny. Cena możliwa do negocjacji w zależności od potrzeb.  
Pakiet 2
Sesja plenerowa w okolicach Zielonej Góry, do 20 km. Średni czas sesji, ok. 2 godziny. Cena możliwa do negocjacji w zależności od potrzeb. 
Pakiet 3
Sesja plenerowa obejmująca województwo lubuskie. Średni czas sesji 2 godziny nie licząc dojazdu. Cena możliwa do negocjacji w zależności od potrzeb i odległości od Zielonej Góry. 
Pokaż więcej
Fotografia pogrzebowa cena: 150 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
 
Fotografia zwierząt domowych cena: 100 zł - Marek Marcinkowski
Pakiet 1
Ciekawa sesja Ciebie i twojego ukochanego pupila? Czemu nie! Robię zdjęcia psom, kotom,a nawet żółwiom. Niezależnie od tego jakie masz zwierzątko potrafię zrobić wam ciekawe ujęcia.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane