logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

SLUBNESTUDIO.NET fotograf ślubny

O mnie

Fotografuję już 15 lat, zawodowo od ośmiu. Na co dzień jako komercyjny portrecista, fotograf reklamowy. Doświadczenie z autorskiej fotografii „artystycznej” staram się przenieść na styl fotografowania ślubnego, gdzie moim nadrzędnym celem podczas realizacji zdjęć ślubnych jest uchwycenie równowagi pomiędzy dokumentacją emocji a dokumentacją zdarzeń. Ta istotna cecha stanowi o sile dobrego reportażu. Gest, emocje i światło na zdjęciach. Portret osadzony w gęstym od wydarzeń reportażu. Po 20 latach wciąż żywy, nie zawstydzi Waszych dzieci lukrowaną laurką. Co najwyżej pojawi się łza wzruszenia, ona zawsze stawia kropkę nad „i”. Zapraszam, jeśli Więcej


Logo
SLUBNESTUDIO.NET   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3900 zł - SLUBNESTUDIO.NET
Pakiet 1
Uroczystość kościelna lub cywilna, wesele lub restauracja do 1-szej w nocy, mini plener w tym samym dniu co ślub. 650 zdjęć po obróbce. 8-10 godzin reportażu. W tej cenie przygotowania do 3 godzin pracy. Możliwy pakiet bez przygotowań, 8-10 godzin reportażu z mini plenerem w ciągu dnia - 3400 zł.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane