Logo
O mnie

ATF-STUDIO to owoc mojej wieloletniej pracy w dziedzinie fotografii. Od początku istnienia ATF-STUDIO proponujemy wam fotografię najwyższej jakości z dbałością o każdy szczegół. Do poprawnych technicznie zdjęć dodajemy jeszcze coś od siebie, a to dlatego ponieważ uwielbiamy piękno i staramy się przemycać je w każdym ujęciu. ATF- STUDIO cenione jest za bardzo dobra organizację obsługi fotograficznej, jakość, wysoką kulturę współpracy oraz niepowtarzalną atmosferę.

ATF-STUDIO KONTAKT

Fotografia noworodkowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Sesja noworodkowa to wielkie przeżycie zarówno dla Rodziców jak i dla samego Dzidziusia, który w tym dniu tworzy swoją własną historię. Jest to moment celebrowania piękna i doskonałości małego Istnienia.Dokładam wszelkich starań, aby powstałe w ten sposób kadry były pełne miłości i harmonii, stając się ponadczasową pamiątką. Niezbędne dodatki tj: czapeczki, kocyki, ubranka, opaski starannie dobieram tak aby zapewnić wyjątkowość sesji

Serdecznie zapraszam do mojego studia w Świdnicy  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1500 zł
Pakiet 1 cena: 1500 zł
ATF-STUDIO to profesjonalna, pełna emocji, oryginalna fotografia.
Jeśli interesują Was sesje w nietypowych miejscach lub jeśli mimo wszystko wolicie klasyczne ujęcia to jesteście pod właściwym adresem.
Przed obiektywem czujecie się czasem skrępowani ? Nie u nas. Dbamy by wzniosłe, pełne niepowtarzalnych emocji chwile były utrwalone w sposób naturalny. Sesja zdjęciowa ? Dobierana jest do gustu i charakteru pary młodej. Zapytajcie o swoją indywidualną ofertę, zapraszamy.
www.atf-studio.com.pl
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy czas dla rodziców i ich dzieci .Warto zatem pomyśleć aby w tym ważnym dniu Wasze pociechy miały niezapomnianą pamiątkę w postaci zdjęć.Serdecznie zapraszam do rezerwacji terminów.. Sesje realizuje w plenerze lub w moim studio w Świdnicy.

zapraszam na moja strone;http://atf-studio.com.pl/fotografia-komunijna/  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 280 - 400 zł
Pakiet 1 cena: 280 zł
Sesje dziecięce i rodzinne - co ważne wykonujemy w warunkach gwarantujących wszelkie bezpieczeństwo. Fotografując dzieci w różnym wieku, mogę pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem Pomożemy wam przygotować się do takich sesji, mamy elastyczne terminy i co ważne w fotografii dziecięcej, pełne pokłady cierpliwości. Proponujemy wam ujęcia studyjne i plenerowe, a także wspólnie z wami zaplanujemy różnorodność i charakter sesji.
Jeśli nie macie pomysłu na zdjęcia, nie musicie się martwić - z chęcią pomożemy Wam przygotować się do sesji razem z maleństwem, wysłucham Waszych pomysłów i oczekiwań oraz podpowiemy coś nowego...
 
Pakiet 2 cena: 400 zł
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Sesje „z brzuszkiem” czy to w studio czy plener czy dogodne dla was miejsce to na pewno warto zatrzymać te chwilę w obiektywie. Będzie to nie tylko wspaniała pamiątka dla was ale fotografie te będą także świetną pamiątką dla waszej przyszłej pociechy. Pomagamy doborze stroju, rekwizytów, służymy pomocą jeśli chodzi o makijaż i stylizację. Posiadamy elastyczne terminy do uzgodnienia już teraz.
www.atf-studio.com.pl  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane