Logo
O mnie

Ślub to długo wyczekiwane i pieczołowicie zaplanowane przez Was wydarzenie? Pozwólcie abym to ja dyskretnie uwieczniła całą gamę kolorów i emocji zapieczętowanych datą Waszego ślubu... Ponadczasowa klasyczna fotografia ślubna z kobiecym spojrzeniem. Wykonuję reportaż z przygotowań ślubnych ,ceremonii w Kościele lub USC a także przyjęcia weselnego . Sesję narzeczeńską i sesję ślubną plenerową. Portrety, sesje ciążowe. Zapraszam do skorzystania z moich usług i rezerwacji terminów na rok 2019/2020 Moje portfolio na stronie www.mpphotography.pl

MPPhotography KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2400 zł
Pakiet 1 cena: 2400 zł
Reportaż od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię i przyjęcie do oczepin ok 1 w nocy. Plener ślubny wykonuję w tym samym lub/i innym dniu.
Młoda Para otrzymuje:
• ok 600 zdjęć po indywidualnej autorskiej obróbce na płycie DVD lub pendrive w eleganckim opakowaniu.
• indywidualna galeria zdjęć na stronie

Wykonuję także foto-książki,albumy i fotoalbumy. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 - 500 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Wykonuję zdjęcia podczas ceremonii Chrztu Świętego oraz grupowe zdjęcia po mszy.  
Pakiet 2 cena: 500 zł
Wykonuję zdjęcia podczas ceremonii Chrztu Świętego, grupowe zdjęcia po mszy oraz do 3 godzin na przyjęciu.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Wykonuję sesje narzeczeńskie, portrety, sesje do portfolio, retusz  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
 

Opinie klientów

Justyna

18 sierpnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Monika nie tylko robi przepiękne zdjęcia, ale jest też niesamowicie miłą, ciepłą osobą z niekończącym się zapasem energii. To była czysta przyjemność współpracować z nią na ślubie, weselu i później na plenerze. Gorąco polecilibyśmy ją każdemu!

Anita

15 sierpnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Bardzo serdecznie polecamy. Zarówno zdjęcia jak i samo podejście Moniki genialne. Polecamy wszystkim, którzy chcą się czuć swobodnie przy aparacie fotograficznym. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów!

Karolina

24 grudnia 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Niezwykle profesjonalne podejście do tematu. Zdjęcia rewelacyjne. Pani Monika jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą, co jest dla mnie ważne. Szczerze polecam!!

Elżbieta

26 lipca 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z pracy Pani Moniki. Oglądając wiele zepsutych zdjęć z innych wesel wiedzieliśmy, że my musimy dołożyć wszelkich starań żeby znaleźć najlepszego fotografa, i tak trafiliśmy na MPPhotography. Nie mogliśmy wybrać lepiej! Zdjęcia są olśniewające! Pani Monika jest profesjonalistką, potrafi rozładować atmosferę, sprawia że para młoda czuje się luźno i pozytywnie. Dostaliśmy tak dużo cudnych zdjęć że będziemy musieli wywołać je WSZYSTKIE Dziękujemy!!

Paulina

22 czerwca 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego cudownego dnia. Mpphotography możemy polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu. Bardzo polecamy! Paulina i Michał

Małgosia

06 marca 2016

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Gorąco polecamy MPPhotography! Planując ślub obawialiśmy się tego, jak będziemy się czuć podczas sesji, byliśmy nieco zestresowani sesją narzeczeńską... Jednak Monika zapanowała nad nami i podchwyciła nasze temperamenty. Nie czuliśmy się speszeni, co więcej sesja narzeczeńska i plenerowa poślubna była dla nas jak dodatkowe wyjątkowe dni w tym czasie (oprócz tego najważniejszego:) Monika nie wahała się wyjść z nami na dach! Od czasu ślubu poleciłam jej usługi wielu znajomym, którzy pytali o kontakt po obejrzeniu naszej ślubnej galerii, ale też od razu po weselu, na którym zauważyli jej energię i życzliwość. Moniko, bardzo dziękujemy! Gosia i Maciek

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane