logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Krzysztof Błaszczyk fotograf ślubny

O mnie

Firma FOART zajmuje się wszelkiego rodzaju fotografią, ze szczególnym uwzględnieniem fotografii ślubnej, reklamowej, a także grafiką ARTystyczną. Znakiem rozpoznawczym firmy jest rzucająca się w oczy litera „a” w kolorze magenty. FOART działa na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Śląska i okolic, gdzie narodził się pomysł przekształcenia pasji w solidnie funkcjonujący biznes. Mamy wieloletnie doświadczenie w utrwalaniu na zdjęciach najpiękniejszych chwil życia, a ponadto możemy się pochwalić sporą liczbą profesjonalnych sesji zdjęciowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się zadowolić najbardziej wymagających Więcej
Logo
Krzysztof Błaszczyk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Krzysztof Błaszczyk
Pakiet 1
Pakiet złoty:
Fotografowanie podczas przygotowań zwykle około 2-3 godziny przed uroczystością
Fotografowanie podczas ceremonii
Fotografowanie podczas składania życzeń
Fotografowanie podczas zabawy do oczepin (około północy)
Fotografowanie najczęściej dwugodzinnej sesji plenerowej odbywającej się w pobliżu miejsca zabawy (możliwy dojazd do atrakcyjnego miejsca w obrębie kilku-kilkunastu km w zależności od dysponowanego przez Was czasu)
Płyta CD lub DVD w specjalnie dedykowanej dla Was estetycznej okładce
Płyta zawiera: 400 wyretuszowanych zdjęć
Album fotograficzny (fotoksiązka) 16-stronicowy formatu 30×20 cm (po rozłożeniu 30×40 cm) zawierający kilkadziesiąt fotografii
40 odbitek wywołanych w formacie 15×21 cm
Na życzenie galeria wystawiona w internecie na pół roku. Pochwalicie się nią rodzinie i znajomym, którzy nie mieli okazji zobaczyć Waszych zdjęć na płycie lub na papierze. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane