logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Sebastian Foto Focus fotograf ślubny

O mnie

Od wielu lat zajmuję się fotografią ślubną , komunijną, chrzty i nie tylko. Najistotniejsze aby być tam gdzie coś się dzieje. Ale z boku, aby nie zakłócać ceremonij. Posiadam licencję z kurii, która pozwala mi wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych.Wysoka kultura osobista i doświadczenie daje pewność rzetelnie wykonanej usługi. Pracujemy na wysokiej klasie sprzęcie firmy CANON- korpusy 7 D ,60 D, 400 D, szkła Tamron 17-50/f 2,8 ,Tamron 70-200/f 2,8 Sigma 30/f 1,4 Canon 18-135 IS, Sigma 15 mm 2.8 EX DG CIRCULAR FISHEYE . Używamy dedykowane lampy firmy Canon Speeidlite 580 EXII i Canon Speeidlite 480 EX II. Wykorzystujemy w pracy rekwizyty, które spowodują, Więcej
Logo
Sebastian Foto Focus   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1750 zł - Sebastian Foto Focus
Pakiet 1
Wykonanie zdjęć w kościele - 1,5 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć na weselu - 2 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć w plenerze - 2 godziny fotografowania, udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, udostępnienie 40 wybranych i obrobionych zdjęć na CD/DVD oraz w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm). Dojazd pierwsze 30 km od miasta gratis ponad 1,50 zł za kilometr. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Sebastian Foto Focus
Pakiet 1
Czas mija, a fotografia pozostaje... 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 600 zł - Sebastian Foto Focus
Pakiet 1
wesela, chrzty, komunie.. i ten najważniejszy plener ślubny. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane