logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

marcinrutyna.pl fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Jestem Marcin Fotografuję. Przyglądam się. Rejestruję. Unikam ingerencji. Planuję, widzę, przewiduję. Obserwuję drugiego człowieka. Wyłapuję to co niewidoczne. Dokumentuję. Bywam tu i tam, odwiedzam nowe miejsca, poznaję ludzi. Szukam emocji, łapię światło, zatrzymuję chwile. Rozwijam się, inspiruję, poszukuję. Jestem. Żyję. Fotografuję. Wierzę, że zdjęcia ślubne wcale nie muszą być nudne, banalne i przewidywalne. Pracuję wszędzie tworząc zdjęcia w swojej głowie. Uwielbiam niespodziewane zwroty akcji i wybuchy radości. Szukam niebanalnych kadrów. Świadomie unikam ingerencji w Waszą uroczystość by precyzyjnie utrwalić głębie historii Więcej
Logo
marcinrutyna.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2700 zł - marcinrutyna.pl
Pakiet 1
W CENIE REPORTAŻU OTRZYMASZ:

12 godzin fotografowania (przygotowania, ceremonia, wesele);
250 zdjęć poddanych obróbce (pełny rozmiar w wersji cyfrowej na Pendrive w formacie JPG. Pendrive jest z indywidualnym nadrukiem i umieszczony jest w etui nawiązującym stylem do okładki albumu.)
Galerię internetową dostępną pod hasłem dla Ciebie i Twoich gości oraz znajomych;
Klasyczny album (30x30cm – 60cm po rozłożeniu, w którym znajduje się 100 fotografii w formacie 15×23cm – odbitki – kolor i wzór oprawy do wyboru i może być spersonalizowany (wygrawerowane lub nadrukowane imiona, data lub dowolny tekst)
500 zdjęć w formie pakietu dokumentacyjnego wykonane w dniu ślubu w wersji cyfrowej po podstawowej obróbce, kontrasty i jasność
Sesję plenerową w dniu ślubu (max 20 minut - 10-15 zdjęć) 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane