logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marek Jabłoński fotograf dziecięcy

O mnie

Małgosia Rogozińska – Dziecięca stylistka, wizażystka, animator oraz mama dwójki dziewczynek Vanessy (8 l.) i Alicji (3 l.). Jej rolą są podpowiedzi, co zrobić, by każda dziewczynka wyglądała jak bohaterka modowego katalogu a chłopiec jak z filmu o Jamesie Bondzie jednocześnie uwieczniając ich dzieciństwo za pomocą ubrań, fryzur oraz wyjątkowych i niepowtarzalnych rekwizytów odpowiednich do rozgrywanej sceny, pory roku lub po prostu stylizacji. W wolnych chwilach spełnia się również w innych dziedzinach – malarstwie, gdzie swoje zwariowane koncepcje przelewa na płótno oraz w kuchni – gdzie broni dobrych, staropolskich zwyczajów. Marek Jabłoński - Więcej
Logo
Marek Jabłoński   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 389 zł - Marek Jabłoński
Pakiet 1
Atelier Marka Jabłońskiego to doskonałe miejsce gdzie w konkurencyjnej cenie zrobisz zdjęcia swoim dzieciom. Jesteśmy nastawieni na piękno.
Oferujemy fotografię dziecięcą najlepszych kolorów! Odpowiednie podejście do dziecka, wzorowa relacja z opiekunami, wyczucie, uśmiech, serdeczność – to nasze codzienne wzorce. Rodzice, jako najważniejsi widzowie żywego teatru w którym główną rolę odgrywa dziecko, mają szczęście obserwować najróżniejsze emocje malowane na ich twarzach, zachowania czy też gesty. Wszystkie te momenty są godne do zapamiętania, czy uwiecznienia, a fotografia daje możliwość zatrzymania tych wszystkich chwil na zawsze.


Podaruj dziecku prezent za który kiedyś Ci podziękuje! Skorzystaj z wielu możliwości i zaskarb sobie nieocenioną wdzięczność dziecka, niepowtarzalny uśmiech i maksimum wrażeń, które nigdy nie zgasną.


Dajemy szereg możliwości:
• sesja dla kobiety oczekującej dziecka
• sesja indywidualna dla dziecka w każdym wieku
• sesja rodzinna z dzieckiem
• sesje okazjonalne
• kinder party
• portrety

• foto albumy
• możemy zaprojektować dla Was kartkę pocztową dla babci i dziadka
• jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i propozycjeWięcej na temat moich fotografii:

www.fotkadzieci.pl
www.marekjablonski.com 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane