logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fototime fotograf ślubny

O mnie

Fotografia noworodkowa, dziecięca i rodzinna -wspaniała pamiątka lub pomysł na prezent... Sesję noworodkową najlepiej jest wykonać w ciągu pierwszych kilku dni życia (max. czas to ok. 14 doba). Maluszki bardzo dużo wtedy śpią i są spokojne. Można je więc układać w słodkie pozy i często udaje się uchwycić uśmiech i minki, które pojawiają się na ich twarzach w w czasie głębokiego snu. Sesja noworodkowa trwa ok.3-4 godzin i odbywa sie w Waszym domu lub w ciepłe dni możemy ją wykonać w plenerze .Wszelkie potrzebne do sesji dodatki (czapeczki, kocyki itp.) przywozimy ze sobą ale jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Więcej


Logo
Fototime   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 800 zł - Fototime
Pakiet 1
Fotografia ślubna prezentowana przez nas to fotoreportaż z Waszego ślubu. Nie inscenizujemy sytuacji, nie wprowadzamy sztucznych schematów tylko obserwujemy i staramy się uchwycić te emocje jakie towarzyszą Wam i Waszym bliskim w tym szczególnym dniu. Efektem końcowym naszej pracy jest ekskluzywny fotoalbum, który będzie wspaniałą pamiątką.
Pragniemy zatrzymać dla Was czas na fotografii na każdym etapie Waszego życia...
Staramy się aby nasze zdjęcia były pełne emocji i uczuć....
Pozwól nam uwiecznić te szczególne i niepowtarzalne momenty jakim jest dzień Waszego wesela.

Cena usługi zależy od pakietu, który Państwo wybierzecie. Podana cena obejmuje tylko czas fotografowania i zdjęcia z ceremonii i pleneru.
Pracujemy głównie na terenie Śląska ale chętnie wybierzemy się też w dalszą podróż ...
Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i tak jak my lubicie fotografie pełną uczuć i emocji dzwońcie do nas :)
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Fototime
Pakiet 1
W cenie tej otrzymuja Państwo dwie płyty CD, na których znajdują sie zdjęcia z sesji ok. 50 szt., wszystkie poddane obróbce graficznej i gotowe do wywołania oraz slideshow z podkładem myzycznym z wybranymi zdjęciami z sesji. Płyty oraz opakowanie na Cd są z indywidualnym nadrukiem. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane