logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marcin Muth fotograf architektury

O mnie

MARCIN MUTH fotografia architektury. Pracuję dla: pracowni architektonicznych, firm deweloperskich i inwestorów, wykonawców inwestycji, właścicieli budynków mieszkalnych, biurowych, usługowych i handlowych, biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wydawnictw, mediów prasowych i elektronicznych. Realizuję usługi fotograficzne dla firm w zakresie: fotografii budynków mieszkalnych, biurowych, usługowych i handlowych, fotografii obiektów przemysłowych, sportowych, hal widowiskowych, fotografii infrastruktury technicznej przedsiębiorstw, obiektów inżynieryjnych i drogowych, fotografii architektury wnętrz, fotografii architektury parkowo-ogrodowej, zdjęć Więcej
Logo
Marcin Muth   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia architektury cena: 800 zł - Marcin Muth
Pakiet 1
Szczegóły realizacji sesji zdjęciowych uzgadniam każdorazowo ze zleceniodawcą. Podobnie rzecz się ma z cenami - ustalam je i uzgadniam indywidualnie, zależą od złożoności dzieła, przeznaczenia prac oraz miejsca realizacji i czasochłonności. Staram się zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania zgodne z wymaganiami klienta, a nieprzekraczające jego budżetu. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane