logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Ślubna Lublin fotograf ślubny

O mnie

Decyzja, co do wyboru odpowiedniego fotografa na Wasz ślub, jest równie ważna jak wybór odpowiedniej sukni, fryzury, właściwego garnituru, pięknego kościoła czy oryginalnej sali weselnej. Moim zadaniem jest uchwycić piękno wszystkich tych aspektów Waszego ślubu, każdy drobny szczegół, piękno Waszych strojów, uroczystą atmosferę panującą podczas przysięgi, czy dobry klimat Waszej zabawy weselnej. Za cel stawiam sobie ukazanie tej jedynej, szczególnej chwili, najpełniej i najpiękniej, aby za każdym razem kiedy weźmiecie fotografie w swoje dłonie, wróciło wzruszenie, radość, szczęście – emocje tego Dnia.
Logo
Fotografia Ślubna Lublin   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4500 zł - Fotografia Ślubna Lublin
Pakiet 1
Fotoreportaż od przygotowań, ceremonii ślubu (Kościół, Urząd Stanu Cywilnego), przyjęcie weselne do godziny 1:00 w nocy wraz z sesją plenerową w innym dniu. W cenie otrzymują Państwo: minimum 400 najlepszych fotografii w pełnej rozdzielczości po retuszu. 100 odbitek w formacie 15x23cm (papier foto, jedwabisty) w ozdobnym opakowaniu, slideshow DVD, galeria on-line z możliwością ograniczenia dostępu hasłem.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Fotografia Ślubna Lublin
Pakiet 1
Ceremonia chrztu - fotoreportaż (30 fotografii po retuszu)  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane