logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Magic Photography fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Anka. Zajmuję się fotografią zawodowo. Mam kilkuletnie doświadczenie praktyczne. Posiadam dodatkowo dyplomy z ukończonych kursów takich jak : praca z modelem fotografia nocna fotografia ślubna + lekcje praktyczne Dodatkowo posiadam legitymację upoważniającą do fotografowania w obiektach sakralnych wydaną przez Archidiecezję lubelską. Fotografia to moja pasja. Na co dzień zajmuję się studyjną fotografią dziecięcą. Posiadam mobilne studio fotograficzne, oraz masę rekwizytów i teł. Zapraszam do kontaktu 510215093 lub poprzez facebook Magic Photography https://www.facebook.com/Magic-Photography-Fotografia-dziecięca-Lublin-149212988588367/
Logo
Magic Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2300 zł - Magic Photography
Pakiet 1
Cena ustalana indywidualnie do Państwa potrzeb. Pakiet full (przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele do oczepin + plener w innym dniu) to koszt 2300. Otrzymujecie 400 obrobionych zdjęc na płycie + album z wywołanymi i ułożonymi chronologicznie zdjęciami. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Magic Photography
Pakiet 1
Plener komunijny to wspaniały prezent ale także i pamiątka. W ofercie otrzymujecie 20 graficznie obrobionych zdjęć na płycie CD. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł - Magic Photography
Pakiet 1
Witam. Zapraszam na sesję fotograficzna najmłodszych klientów. Dla rodziców sesja ta bedzie świetną pamiątką, a dla waszych dzieciaków super zabawą. W trakcie sesji to dziecko jest najważniejsze i to ono narzuca ile taka sesja trwa. Staram sie stworzyć klimat, w którym mały gość poczuje się komfortowo. W ramach sesji otrzymujecie 10-15 graficznie obrobionych zdjęć na płycie CD (w zależności od pakietu) oraz takie same ujęcia pomniejszone z logiem firmowym przygotowane do wystawienia w sieci.NA stronie facebook często dostępne liczne promocje, zapraszam do polubienia i obserwowania. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane