logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

a.studio Andrzej Staroń fotograf ślubny

O mnie

Oferuję pełną, profesjonalną obsługę fotograficzną i filmową uroczystości ślubnych oraz okolicznościowych. Uwieczniam prawdziwe emocje i przedstawiam prawdziwe wydarzenia. Nie mam w ofercie pakietów złotych czy platynowych, proponuję reportaż z całego dnia Waszego Ślubu, od przygotowań i ceremonii, aż do oczepin. Możliwość fotografowania ślubów to nie tylko praca, lecz także przywilej, toteż podchodzę do każdego nowego zlecenia z odpowiedzialnością i pragnienem stworzenia wiernego a zarazem estetycznego zapisu zdarzeń. Pracuję dyskretnie, unikam zbędnego reżyserowania. Fotografuję pełnoklatkowym aparatem cyfrowym firmy CANON z użyciem firmowych Więcej
Logo
a.studio Andrzej Staroń   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 120 - 950 zł - a.studio Andrzej Staroń
Pakiet 1
Na płytach otrzymają Państwo pełny reportaż z uroczystości prezentujący przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię ślubną, przyjęcie i zabawę weselną, Całość materiału nagrana jest na płyty ze spersonalizowanym kolorowym nadrukiem, w etui. Standardowa oferta wykonania reportażu ślubnego obejmuje ok. 10-12 godzin pracy.
W ofercie podstawowej jest także krótka sesja zdjęciowa realizowana w dniu ślubu. W przypadku niekorzystnej pogody zapewniam sesję fotograficzną innego dnia bez dodatkowych kosztów (w podobnym wymiarze czasowym). Jednak na prawdziwą, pełną sesję plenerową trzeba przeznaczyć inny dzień. Szczegóły ustalane są indywidualnie z każdą parą. Zdjęcia możemy zrobić w dowolnym miejscu i terminie.
Do każdego zlecenia dodaję gratis video-album do odtwarzania na stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze, zawierający zdjęcia z podkładem muzycznym na płycie z kolorowym nadrukiem.
Dla chętnych sesja narzeczeńska- gratis! 
Pakiet 2
Sesjafotograficzna 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane