logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Konrad Poświata Photography fotograf ślubny

O mnie

Witam Serdecznie, Moja przygoda z fotografią zrodziła się z czystej pasji. Odkąd pierwszy raz zastanowiłem się nad pierwszym kadrem i uchwyceniem światła w przemyślany sposób minęło ponad 10 lat. Dzięki Fotografii postrzegam rzeczywistość przez pryzmat kadrów i światła. Fotografowanie daje prawdziwą satysfakcję, odskocznię od codzienności i twórcze spełnienie. Fotografia bardzo dużo wniosła do mojego życia, to dzięki niej poznałem moją żonę Wiolę. Chcę dzielić się z Państwem tą radością, którą daje fotografia i zatrzymywać w kadrze wspaniałe chwile, do których możemy wracać dzięki fotografiom. Zdjęcia to emocje. Emocje czynią nas ludźmi. Więcej
Logo
Konrad Poświata Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 390 - 3690 zł - Konrad Poświata Photography
Pakiet 1
Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z zabawy weselnej do oczepin włącznie, sesja plenerowa w dniu ślubu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, płyta DVD w spersonalizowanym etui.
400 zdjęć 
Pakiet 2
Pakiet Złoty

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z zabawy weselnej do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, płyta DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.
400-500 zdjęć
 
Pakiet 3
Pakiet Platynowy

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z wesela do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, projekt albumu, album 30×30, płyta DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.
400-500 zdjęć. 
Pakiet 4
Pakiet Diamentowy

Reportaż z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w świątyni lub USC, reportaż z wesela do oczepin włącznie, sesja plenerowa w wybranym dniu, selekcja i autorska obróbka zdjęć, galeria on-line, projekt albumu, album 30×30, dwa albumy dla rodziców 20×20, 3 płyty DVD ze zdjęciami w spersonalizowanym etui.
400-500 zdjęć. 
Pakiet 5
Sesja narzeczeńska przed ślubem 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 790 zł - Konrad Poświata Photography
Pakiet 1
Fotografia komunijna 
Fotografia chrztu cena: 490 zł - Konrad Poświata Photography
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 299 zł - Konrad Poświata Photography
Pakiet 1
Oferta fotografii wnętrz skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm, którym zależy na zdjęciach najwyższej jakości.

Każdy właściciel firmy, hotelu lub pensjonatu, projektant wnętrz czy pośrednik w obrocie nieruchomości zasługuje na fotografie najwyższej jakości, które będą wyróżniały jego ofertę na tle konkurencji. Obecnie największym źródłem pozyskania klienta jest Internet. Potencjalny klient przeglądając setki ogłoszeń w pierwszej kolejności zwraca uwagę na zdjęcia, a dopiero potem decyduje się na zapoznanie z treścią oferty.

Przykładowo według badania firmy Google aż 84 % osób planujących podróż prywatną i aż 79 % osób przymierzających się do wyjazdu służbowego poszukuje odpowiednich miejsc do zwiedzenia właśnie w Internecie. Zdjęcia najczęściej są decydującym elementem wybrania oferty.

Najlepsza jakość zdjęć będzie podkreślać Państwa profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Zdjęcia wykonuję profesjonalnym, pełno klatkowym sprzętem fotograficznym z profesjonalnymi obiektywami zarówno szerokokątnymi oddającymi przestrzeń pomieszczeń jak i wąskokątnymi podkreślającymi szczegóły wystroju wnętrz.

Nie posiadam stałego cennika, cena waha się w zależności od określonego projektu i ilości zdjęć.

W celu indywidualnej wyceny zapraszam do kontaktu

Konrad Poświata – Fotograf 

Konrad Poświata Photography fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Anna | 05 grudnia 2017

sesja ślubna

Fotograf godny polecenia :) Konrad jest profesjonalny, zaangażowany w to co robi, po prostu widać że fotografia jest jego pasją:) Dużą jego zaletą jest cierpliwość, której na prawdę mu zazdroszczę. Myślę, że trafiliśmy na prawdę na najlepszego specjalistę, który uchwycił najważniejsze dla nas chwile, do których razem z rodziną będziemy wracać nie raz. :) PS. Kilometry dla Poświaty to nie problem.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane