logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Visual Life Photography fotograf ślubny

O mnie

Jeśli marzysz o profesjonalnej ślubnej sesji zdjęciowej w Grecji to zapraszam do kontaktu. Santorini, Kreta, Rodos, Morze Egejskie, magiczne Cyklady lub starożytne Ateny - to tylko niektóre z propozycji dla zakochanych Par planujących ślub lub ślubną sesję plenerową w Grecji. Jestem fotografem ślubnym, mieszkającym na stałe w malowniczej stolicy Grecji, w Atenach. W mojej ofercie znajdziesz pakiety, które z pewnością Cię zainteresują. Dzięki znajomości języka greckiego oraz współpracy z organizatorami ślubów z Polski i z Grecji, pomogę Wam spełnić Wasze marzenia. Spytaj o szczegóły oferty, ceny i wolne terminy na [email protected] lub odwiedź nas Więcej


Logo
Visual Life Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 900 - 4500 zł - Visual Life Photography
Pakiet 1
Pakiet PODSTAWOWY

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu. W tym dniu dwoje ludzi łączy swoje życie, a dwie rodziny stają się jedną. Chcemy być obok Was, aby móc utrwalić w kadrze Wasze uczucia i piękno tych chwil. Fotografie z Waszego Ślubu pozwolą Wam powracać do tego romantycznego dnia i przeżywać te wszystkie emocje za każdym razem, gdy sięgniecie po album ze zdjęciami. Zapraszamy naszych rodaków na sesje fotograficzne do słonecznej Grecji. Wyspy, piaszczysta plaża, piękna architektura i zabytki - to wszystko może stanowić wspaniałe tło dla Waszych zdjęć z przedślubnej sesji fotograficznej. Podróż poślubna do Grecji może być doskonałą okazją do przeprowadzenia ślubnej sesji plenerowej na którejś ze słonecznych greckich wysp lub sesji fotograficznej pod Akropolem w Atenach.


Nasza podstawowa oferta zawiera fotograficzny reportaż ślubny, w którego skład wchodzą :

- zdjęcia z przygotowań Pary Młodej do ślubu
- zdjęcia z błogosławieństwa Pary Młodej
- reportaż z ceremonii ślubnej w kościele lub w USC
- fotografie grupowe i portrety Pary Młodej, rodziców i zaproszonych gości
- sesja plenerowa w dniu ślubu
- reportaż z wesela do końca oczepin

W tym pakiecie otrzymacie od nas płytę DVD lub nośnik USB ze zdjęciami - wszystkie fotografie poddajemy retuszowi i szczegółowej edycji w programie graficznym, aby osiągnąć doskonały, pożądany rezultat. Liczba zdjęć zależy oczywiście od wielu czynników, np. liczby gości, planów z sesji plenerowej itp. ale oscyluje w granicach od 300 do 400 zdjęć. Otrzymacie od nas zdjęcia w formie cyfrowej, w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych i oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.

W cenę nie jest wliczony podatek VAT.  
Pakiet 2
Pakiet PREMIUM

Pakiet PREMIUM obejmuje pełen reportaż ślubny. W jego skład wchodzą :

- sesja narzeczeńska przed ślubem
- zdjęcia z przygotowań Pary Młodej do ślubu
- zdjęcia z błogosławieństwa Pary Młodej
- reportaż z ceremonii ślubnej w kościele lub w USC
- fotografie grupowe i portrety Pary Młodej, rodziców i zaproszonych gości
- reportaż z wesela do końca oczepin
- sesja plenerowa w dniu ślubu lub sesja plenerowa w innym dniu w Polsce lub za granicą*

W pakiecie PREMIUM otrzymacie od nas :

- płytę DVD "Slide Show" z efektowną prezentacją zdjęć z podkładem muzycznym z wykorzystaniem Waszych ulubionych utworów. W prezentacji mogą się znaleźć zdjęcia z przedślubnej sesji narzeczeńskiej i np. zdjęcia z waszego dzieciństwa. Może stanowić ona doskonały wstęp przed wejściem Pary Młodej na salę.

- płytę DVD lub nośnik USB ze zdjęciami. Wszystkie fotografie poddajemy retuszowi i szczegółowej edycji w programie graficznym, aby osiągnąć doskonały, pożądany rezultat. Liczba zdjęć zależy oczywiście od wielu czynników, np. liczby gości, planów z sesji narzeczeńskiej, sesji plenerowej itp. ale oscyluje w granicach od 500 do 600 zdjęć. Otrzymacie od nas zdjęcia w formie cyfrowej, w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych i oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.

* Uwaga!!! Za sesję plenerową przeprowadzoną w odległym zakątku Polski np. w górach lub nad morzem, jak również za sesje plenerowe za granicą - pomimo, że taki wyjazd zazwyczaj trwa kilka dni - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Uwielbiamy podróże. Jedynym wydatkiem jaki ponosicie są ceny biletów i (opcjonalnie) hotel dla fotografa i opcjonalnie dla wizażysty / oświetleniowca / i pomocnika fotografa w jednym ???? Planując z wielomiesięcznym wyprzedzeniem datę ślubu i kierunek podróży poślubnej, w trakcie której macie doskonałą okazję aby przeprowadzić całodniową, romantyczną sesję fotograficzną - można dokonać rezerwacji biletów lotniczych za przysłowiowe kilkadziesiąt złotych, czyli równowartość kosztów podróży w Polsce. Szczególnie gorąco zapraszam moich rodaków do zwiedzenia Grecji, wspaniałej Santorini lub słonecznej Krety, spaceru po Atenach i wycieczki na Akropol. Gwarantuję niezapomniane wspomnienia.

W cenę nie jest wliczony podatek VAT.  
Pakiet 3
PHOTOALBUM

Do naszych pakietów fotografii ślubnej możecie dołączyć również efektowne Foto Albumy, wykonane z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Wewnętrzne arkusze o grubości 1mm gwarantują jakość, trwałość i długowieczność Albumów. Foto Albumy są objęte wieloletnią gwarancją, niektórzy producenci dodają do swoich produktów pisemną dożywotnią gwarancję jakości, co świadczy o niezwykłej trwałości Albumu. Nowoczesny wygląd Albumów zapewniają oprawy z Eko skóry, lnu lub skóry naturalnej, dodatki z drewna, aluminium lub szkła organicznego. Bardzo ekskluzywne egzemplarze, oprócz indywidualnie dobranych dodatków i koloru materiału, a nawet koloru nici jakimi są obszyte, mogą posiadać ozdobne elementy ze srebra lub kryształów Swarovski. Współpracujemy z wieloma europejskimi producentami Albumów i możemy Wam zaproponować wiele rozmiarów oraz wzorów na okładkę zewnętrzną, co umożliwia nam stworzenie Waszego Albumu Ślubnego według Waszego projektu.

Ceny Albumów zaczynają się już od 900 zł. za ekskluzywny Foto Album w twardej oprawie z Eko skóry lub lnu w wymiarach 30x30cm (20 rozkładówek 30x60cm) lub 30x40cm (20 rozkładówek 30x80cm), od 60 do 100 fotografii w Albumie. Komplet Albumów składający się z dużego Foto Albumu w twardej oprawie z Eko skóry lub lnu, w wymiarach 30x30cm (20 rozkładówek 30x60cm) lub 30x40cm (20 rozkładówek 30x80cm), od 60 do 100 fotografii w Albumie i 3 małych Foto Albumów w wymiarach 20x20cm (20 rozkładówek 20x40cm) lub 20x30cm (20 rozkładówek 20x60cm), stanowiących wspaniały prezent dla rodziców i świadków, to wydatek od 1500zł. Dostępne są również inne dodatki do Albumów np. ozdobne pudełka z odpowiednio dobranych do Albumu materiałów.

W cenę wliczony jest projekt okładki i stron Albumu. W celu uzyskania dokładnych informacji o naszej ofercie prosimy o kontakt. 
Pakiet 4
PLENEROWE SESJE ŚLUBNE w ATENACH

Plenerowe sesje ślubne od wielu lat są niezbędnym elementem w fotografii ślubnej. Kreta, Santorini, Morze Egejskie i magiczne Cyklady, lub malownicza stolica Grecji - Ateny, to tylko niektóre z propozycji dla zakochanych Par planujących ślub lub ślubną sesję zdjęciową w słonecznej Grecji. Pomożemy Wam spełnić Wasze marzenia.

Dla naszych rodaków z Polski ceny za dwugodzinna plenerową sesję zdjęciową w Atenach zaczynają się już od 200 euro. Sesje fotograficzne staramy się przeprowadzać w kilku położonych blisko siebie miejscach i trwają zazwyczaj około dwóch godzin. Dbając o Wasz komfort i dobre samopoczucie zapewniamy profesjonalną obsługę połączoną z fajną zabawą i miłą atmosferą. Z mojego doświadczenia wiem, że ma to decydujący wpływ na efekt końcowy naszej pracy. Istnieje również możliwość skorzystania z usług wizażysty i fryzjera przed sesją fotograficzną lub w jej trakcie, aby fotografowana Para mogła czuć się jak najbardziej komfortowo.

W cenę nie jest wliczony podatek VAT 
Pakiet 5
PLENEROWA SESJA FOTOGRAFICZNA NA WYSPACH GRECKICH

Ceny za dwugodzinną plenerową sesję zdjęciową na wyspach greckich zaczynają się od 300 euro. Parom chcącym zwiedzić podczas sesji fotograficznej najciekawsze zakątki wyspy oferujemy pakiet Premium, w którym oprócz zdjęć z całodniowej sesji zdjęciowej w kilku lokalizacjach, otrzymacie również krótki, kilkunastominutowy videoclip w formacie FullHD lub 4K z Waszej plenerowej sesji ślubnej. W miarę możliwości udzielimy Wam wszystkich niezbędnych informacji dotyczących Waszego pobytu w Grecji, możemy również pomóc w znalezieniu transportu lub hotelu w wybranej lokalizacji. Spytaj o szczegóły, ceny i wolne terminy na [email protected] lub odwiedź nas na www.visuallifephotography.pl

W cenę nie są wliczone koszty dojazdu i noclegów (opcjonalnie). W cenę nie jest wliczony podatek VAT 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 900 zł - Visual Life Photography
Pakiet 1
Narzeczeńskie sesje fotograficzne i plenerowe sesje ślubne od wielu lat są niezbędnym elementem w fotografii ślubnej. Plenerowe sesje fotograficzne staramy się przeprowadzać w kilku położonych blisko siebie lokalizacjach i trwają zazwyczaj około dwóch godzin. Oczywiście oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniej lokalizacji do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Dbając o Wasz komfort i dobre samopoczucie zapewniamy profesjonalną obsługę połączoną z fajną zabawą i miłą atmosferą. Z mojego doświadczenia wiem, że ma to decydujący wpływ na efekt końcowy naszej pracy. Istnieje również możliwość skorzystania z usług wizażysty i fryzjera przed sesją fotograficzną i w jej trakcie, aby fotografowana para mogła czuć się jak najbardziej komfortowo.

Dla naszych rodaków z Polski ceny za dwugodzinna plenerową sesję zdjęciową w Atenach zaczynają się już od 200 euro. Udzielimy Wam wszystkich niezbędnych informacji dotyczących Waszego pobytu w Grecji, możemy również pomóc w znalezieniu transportu lub hotelu w wybranej lokalizacji. W cenę nie są wliczone koszty dojazdu i noclegów. W cenę nie jest wliczony podatek VAT.

Szczegółowe informacje dotyczące wolnych terminów można uzyskać po skontaktowaniu się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] , lub telefonicznie +306932981021  
Pokaż więcej

Visual Life Photography fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Leszek | 18 listopada 2018

sesja ślubna

Dostaliśmy piękne zdjęcia! Bardzo gorąco polecam!!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Kamila | 17 listopada 2018

sesja ślubna

Gorąco polecam!! Świetna współpraca, profesjonalne podejście i przede wszystkim śliczne zdjęcia! Każdy najważniejszy moment został uchwycony! To był najlepszy wybór!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane