Logo
O mnie

Witam, Mieszkam w Grecji od wielu, wielu lat i od zawsze ineresowałem się fotografią. Kilkanaście lat temu postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i zająłem się fotografią profesjonalnie. Specjalizuję się w reportażowej fotografii ślubnej. Oferuję kompleksowe usługi fotograficzne przede wszystkim w Grecji, ale również w Szkocji oraz w Polsce. Oczywiście nie ograniczam się jedynie do ślubów. Chrzciny, różne ceremonie oraz fotografię mody cechuje to samo zaangażowanie z mojej strony. Prefereuję wszelkie formy reportażu, gdzie - wykorzystując w miarę możliwości światło zastane - mogę utrwalić w kadrze wszystkie, te tak dla Was ważne i Więcej

Visual Life Photography KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 900 - 3000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu. W tym dniu dwoje ludzi łączy swoje życie w związku małżeńskim, a dwie rodziny stają się jedną. Chcemy być obok Was, aby móc utrwalić w kadrze Wasze uczucia i piękno tych chwil. Fotografie z Waszego Ślubu pozwolą Wam powracać do tego romantycznego dnia i przeżywać te wszystkie emocje za każdym razem, gdy sięgniecie po album ze zdjęciami. Zapraszamy naszych rodaków na sesje fotograficzne do słonecznej Grecji. Wyspy, piaszczysta plaża, piękna architektura i zabytki - to wszystko może stanowić wspaniałe tło dla Waszych zdjęć z przedślubnej sesji fotograficznej. Podróż poślubna do Grecji może być doskonałą okazją do przeprowadzenia ślubnej sesji plenerowej na którejś ze słonecznych greckich wysp lub sesji fotograficznej pod Akropolem w Atenach.

Nasza PODSTAWOWA oferta dla naszych rodaków z Polski obejmuje profesjonalne usługi fotograficzne w następującym zakresie:

- zdjęcia z przygotowania do ślubu
- reportaż z ceremonii ślubnej w kościele/USC
- zdjęcia portretowe i artystyczne Młodej Pary po ceremonii ślubnej
- fotografie i portrety rodziny i zaproszonych gości
- sesja plenerowa w dniu ślubu
- retusz i cyfrowa obróbka zdjęć

Otrzymacie od nas USB stick lub płytę DVD z fotografiami z dnia Waszego ślubu - od 600 do 800 zdjęć w formie cyfrowej i w pełnej rozdzielczości. Wszystkie fotografie poddajemy retuszowi i szczegółowej obróbce cyfrowej, aby osiągnąć doskonały, pożądany rezultat.

W cenę nie jest wliczony podatek VAT. 
Pakiet 2 cena: 3000 zł
Pakiet PREMIUM

Pakiet PREMIUM obejmuje pełen reportaż ślubny. W jego skład wchodzą :

- sesja narzeczeńska przed ślubem
- zdjęcia z przygotowań do ślubu
- reportaż z ceremonii ślubnej w kościele lub w USC
- fotografie grupowe i portrety Pary Młodej, rodziców i zaproszonych gości
- reportaż z wesela do końca oczepin
- sesja plenerowa w dniu ślubu lub sesja plenerowa w innym dniu w Polsce lub za granicą*

W pakiecie PREMIUM otrzymacie od nas :

- płytę DVD "Slide Show" z efektowną prezentacją zdjęć z podkładem muzycznym z wykorzystaniem Waszych ulubionych utworów. W prezentacji mogą się znależć zdjęcia z przedślubnej sesji narzeczeńskiej i np. zdjęcia z waszego dzieciństwa. Może stanowić ona doskonały wstęp przed wejściem Pary Młodej na salę.

- płytę DVD lub nośnik USB ze zdjęciami. Wszystkie fotografie poddajemy retuszowi i szczegółowej edycji w programie graficznym, aby osiągnąć doskonały, pożądany rezultat. Liczba zdjęć zależy oczywiście od wielu czynników, np. liczby gości, planów z sesji narzeczeńskiej, sesji plenerowej itp. ale oscyluje w granicach od 800 do 1000 zdjęć. Otrzymacie od nas zdjęcia w formie cyfrowej, w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych i oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.

W cenę nie jest wliczony podatek VAT.

* Uwaga!!! Za sesję plenerową przeprowadzoną w odległym zakątku Polski np. w górach lub nad morzem, jak również za sesje plenerowe za granicą - pomimo że taki wyjazd zawsze trwa kilka dni - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Uwielbiamy podróże. Jedynym wydatkiem jaki ponosicie są ceny biletów i hotel dla fotografa i opcjonalnie dla wizażysty / oświetleniowca / i pomocnika fotografa w jednym ???? Planując z wielomiesięcznym wyprzedzeniem datę ślubu i kierunek podróży poślubnej, w trakcie której macie doskonałą okazję aby przeprowadzić całodniową, romantyczną sesję fotograficzną - można dokonać rezerwacji biletów lotniczych za przysłowiowe kilkadziesiąt złotych, czyli równowartość kosztów podróży w Polsce. Szczególnie gorąco zapraszam moich rodaków do zwiedzenia Grecji, wspaniałej Santorini lub słonecznej Krety, spaceru po Atenach i wycieczki na Akropol. Gwarantuję niezapomniane wspomnienia. 
Pakiet 3 cena: 900 zł
PHOTO ALBUM

Do naszych pakietów fotografii ślubnej możecie dołączyć również efektowne Foto Albumy, wykonane z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Wewnętrzne arkusze o grubości 1mm gwarantują jakość, trwałość i długowieczność Albumów. Foto Albumy są objęte wieloletnią gwarancją, niektórzy producenci dodają do swoich produktów pisemną dożywotnią gwarancję jakości, co świadczy o niezwykłej trwałości Albumu. Nowoczesny wygląd Albumów zapewniają oprawy z Eko skóry, lnu lub skóry naturalnej, dodatki z drewna, aluminium lub szkła organicznego. Bardzo ekskluzywne egzemplarze, oprócz indywidualnie dobranych dodatków i koloru materiału, a nawet koloru nici jakimi są obszyte, mogą posiadać ozdobne elementy ze srebra lub kryształów Swarovski. Współpracujemy z wieloma europejskimi producentami Albumów i możemy Wam zaproponować wiele rozmiarów oraz wzorów na okładkę zewnętrzną, co umożliwia nam stworzenie Waszego Albumu Ślubnego według Waszego projektu.

Ceny Albumów zaczynają się już od 900zł za ekskluzywny Foto Album w twardej oprawie z Eko skóry lub lnu w wymiarach 30x30cm (20 rozkładówek 30x60cm) lub 30x40cm (20 rozkładówek 30x80cm), od 60 do 100 fotografii w Albumie. Komplet Albumów składający się z dużego Foto Albumu w twardej oprawie z Eko skóry lub lnu, w wymiarach 30x30cm (20 rozkładówek 30x60cm) lub 30x40cm (20 rozkładówek 30x80cm), od 60 do 100 fotografii w Albumie i 3 małych Foto Albumów w wymiarach 20x20cm (20 rozkładówek 20x40cm) lub 20x30cm (20 rozkładówek 20x60cm), stanowiących wspaniały prezent dla rodziców i świadków, to wydatek od 1500zł. Dostępne są również inne dodatki do Albumów np. ozdobne pudełka z odpowiednio dobranych do Albumu materiałów.

W cenę wliczony jest projekt okładki i stron Albumu. W celu uzyskania dokładnych informacji o naszej ofercie prosimy o kontakt. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
Chrzest dziecka, kilka miesięcy po Jego narodzinach, jest ważnym wydarzeniem dla rodziców, chrzestnych i ogólnie dla całej rodziny. Fotografie z ceremonii Chrztu, zdjęcia Wasze i Waszych bliskich, a przede wszystkim piękne portrety Waszego dziecka są powodem dla którego warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa.

W fotografii Chrztu ceny dla naszych rodaków zaczynają się już od 200 euro za pakiet podstawowy, w którym oferujemy Wam:

- artystyczne fotografie i portrety dziecka
- reportaż fotograficzny z ceremonii Chrztu
- zdjęcia rodzinne po ceremonii w pobliżu Kościoła
- retusz i obróbka cyfrowa zdjęć

Oferujemy Wam również możliwość wykonania zdjęć z przyjęcia dla gości i rodziny, przeprowadzenia krótkiej sesji plenerowej z dzieckiem w wybranej wcześniej lokalizacji, lub sesji noworodkowej w studio. Możemy zaoferować Wam również Foto Albumy ze zdjęciami z ceremonii Chrztu. Albumy, które Wam polecamy mają dożywotnią pisemną gwarancję jakości, są ręcznie wykonane, wewnętrzne arkusze wykonane są ze specjalnego trwałego i wytrzymałego papieru fotograficznego o grubości od 1mm. Technologia wydruku zapobiega zmianie i blaknięciu kolorów. W naszej ofercie możecie znaleźć wiele rozmiarów i wzorów okładek aby móc stworzyć Album dopasowany do własnego gustu. Ceny za Foto Album w wymiarach 30x30 cm (20 rozkładówek 30x60) z okładką z eko skóry lub lnu zaczynają się od 900zł.

Oczywiście, możecie wybrać spośród naszych usług i produktów te, które Was interesują, oraz określić co dokładnie powinna zawierać nasza oferta dla Was. Dostosujemy się do Waszych potrzeb aby w pełni zaspokoić Wasze oczekiwania. Ceny końcowe zależą oczywiście od pakietu który wybierzecie i od tego co będzie zawierała umowa dotycząca naszych usług. Szczegółowe informacje dotyczące cen i wolnych terminów można uzyskać po skontaktowaniu się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: infovisuallife@gmail.com lub telefonicznie: +306932981021

W cenę nie jest wliczony podatek VAT.
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
Przedślubne sesje narzeczeńskie "Pre Wedding Photography" i plenerowe sesje ślubne "After Day Wedding Photo Session" od wielu lat są niezbędnym elementem w Fotografii Ślubnej. Plenerowe sesje fotograficzne staramy się przeprowadzać w kilku położonych blisko siebie lokalizacjach i trwają zazwyczaj około czterech godzin. Zapewniamy naszym klijentom profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniej lokalizacji do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. W trakcie narzeczeńskiej lub ślubnej sesji zdjęciowej preferuję formę reportażu fotograficznego. Dbając o Wasz komfort i dobre samopoczucie staram się taką sesję foograficzną połączyć z fajną zabawą i miłą atmosferą. Z mojego doświadczenia wiem, że ma to decydujący wpływ na efekt końcowy naszej pracy. Aby móc uzyskać najlepszy, pożądany rezultat, wszystkie zdjęcia rejestruję w formacie RAW, a następnie poddaję je retuszowi w programach graficznych. Istnieje również możliwość skorzystania z usług wizażysty i fryzjera przed sesją fotograficzną i w jej trakcie, aby fotografowana para mogła czuć się jak najbardziej komfortowo.

Dla naszych rodaków z Polski ceny zaczynają się już od 200 euro za narzeczeńską lub ślubną plenerową sesję zdjęciową. Udzielimy Wam wszystkich niezbędnych informacji dotyczących Waszego pobytu w Grecji, możemy również pomóc w znalezieniu transportu lub hotelu w wybranej lokalizacji. W cenę nie są wliczone koszty dojazdu i noclegów. W cenę nie jest wliczony podatek VAT.

Szczegółowe informacje dotyczące wolnych terminów można uzyskać po skontaktowaniu się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: infovisuallife@gmail.com , lub telefonicznie +306932981021 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane