Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.
Hej, jestem Aneta. Uwielbiam kawę o poranku, słodycze, a zwłaszcza dobrą czekoladę. Ci co mnie znają, wiedzą, że nią można mnie przekupić ;) Do kilku lat wstecz każdą wolna chwilę starałam się przeznaczyć na fotografię lub podróżowanie, obecnie nie wiem co to znaczy wolny czas. Jestem szczęśliwą matką :) Każdy fotograf wspomina o pasji, ja również o niej wspomnę- jest nią moja dwójka rozbrykanych brzdąców oraz uwiecznianie na zdjęciach momentów ich życia. Od niedawna fotografię odkryłam na nowo... Fotografuję emocje, ulotne chwile i to coś, co nie tak łatwo jest znaleźć na zdjęciach, a o którym mówią mi moi klienci. Robię zdjęcia o Was i dla Was. Na moich fotografiach staram się unikać sztuczności, sweet foci i cukierkowych twarzy. Dokumentuję Wasze życie, niezależnie od tego czy ma ono kolor różowy czy szary, czy przybiera kształt okrągłego brzuszka, biegającego maluszka czy też zaręczynowego pierścionka. Fotografuję w sposób szczery i autentyczny, a przede wszystkim emocjonalny i naturalny. Moje zdjęcia sprawią, że będziecie dumni, a znajomi zazdrośni ;) Zapraszam na www.florrencja.comWięcej
Pakiet główny obejmuje:
-błogosławieństwo
-ceremonię
-zabawę (jestem do godz. max 1.00 w nocy)
-plener w innym dniu
W zamian oddaję ok 500szt zdjęć poddanych autorskiej obróbce na pendrivie oraz dużą fotoksiążkę. W celu poznania szczegółów zapraszam do kontaktu
Kochani jeśli macie ograniczony budżet na fotografa, nie martwcie się to nic straconego, napiszcie do mnie bo razem możemy zmodyfikować ofertę, tak aby była ona dopasowana do Was, np zrobienie pleneru w dniu wesela lub odbitki zamiast fotoksiążki znacznie obniżą cenę reportażu czy też fotoksiążka z mniejszą ilością stron
Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać do zaproszeń, do przystrojenia sali weselnej czy też do księgi gości. Ostatnio dostałam taką wiadomość: "Zdjecia bardzo nam się podobają ???? Kuba nawet mówi że musimy częściej robić sesję bo nigdy tak dobrze nie wychodził na zdjęciach ????????....ale ja wiedziałam że fajne zrobisz ????" toteż zapraszam do kontaktu