logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Foto Inspiracja fotograf ślubny

O mnie

Fotografowanie jest moją życiową pasją! Modelka, dziecko, przypadkowy przechodzień, a może sportowiec? Każde życie jest warte uwagi. Chwilo trwaj, jesteś piękna! Nasze życie właśnie składa się z tych krótkich chwil, momentów, które nigdy już nie wrócą i żal ich nie uwiecznić. Zapraszam na stronę www.foto-inspiracja.pl oraz do studia fotograficznego w Zielonej Górze.


Logo
Foto Inspiracja    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - Foto Inspiracja
Pakiet 1
Na naszej oficjalnej stronie znajdziesz 3 różne pakiety: Pakiet BASIC, Pakiet Professional oraz Pakiet EXCLUSIVE. Wszystkie można modyfikować, tak aby pasowały do danej pary. Ceny zaczynają się od 1000zł. Pracuję na terenie całej Polski! Zapraszam do współpracy:)
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Foto Inspiracja
Pakiet 1
Pierwszy gest, uśmiech, pierwszy krok. Nigdy tego nie zapomnisz. W naszym studiu Twoje dziecko przejdzie prawdziwą metamorfozę. Zobaczysz małą kuchareczkę, słodką księżniczkę, cudownego aniołka, eleganckiego malucha, uroczą żabkę i wiele innych wcieleń Twojego maluszka. Do tego dysponujemy ubrankami, wieloma gadżetami tematycznymi, maskotkami i zabawkami. Najczęściej fotografujemy w studiu mieszczącym się w Zielonej Górze, ale na sesje noworodkowe i niemowlęce również dojeżdżamy do domu.  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 300 zł - Foto Inspiracja
Pakiet 1
Ceny ustalane indywidualnie.Więcej zdjęć na stronie www.foto-inspiracja.pl  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł - Foto Inspiracja
Pakiet 1
Ciąża to stan błogosławiony, jedyny w swoim rodzaju i ważny w życiu każdej kobiety. Dlatego sesja ciążowa pozostaje unikatową pamiątką na lata i zdjęcia będące jej efektem zawsze będą przypominać te piękne chwile. Zapraszamy więc do naszego studia. Fotograf-kobieta zawsze będzie mieć subtelniejsze podejście do tego typu sesji i umiejętnie dostosuje stylizacje, które pokażą całe piękno kobiety w ciąży. Dodatkowo możesz przyjść wraz z partnerem – powstanie piękny obrazek Waszej miłości i jej owocu.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 299 zł - Foto Inspiracja
Pakiet 1
Sesja noworodkowa Zielona Góra - magiczne 14 dni!
Dziecko to 8 cud świata. Przychodzi do naszego życia i chcemy je pięknie ugościć. Wiele mam nie może się się napatrzeć na swoją pociechę. Warto wtedy uwiecznić początki życia naszego maluszka poprzez Fotografię Noworodkową.

Drodzy rodzice, pamiętajcie aby uzyskać zdjęcia dziecka śpiącego, zwiniętego w kuleczkę, z podkurczonymi nóżkami, z podpartymi rączkami, ułożonego tak jak byście tylko chcieli należy przyjść na sesję najszybciej jak tylko możecie, czyli do 14 dnia życia waszej kruszynki.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane