Marzena Kuczkowska KONTAKT

Fotografia dziecięca
Pakiet 1
Oferta:
sesje noworodkowe w studio (najlepiej wykonuje się zdjęcia w pierwszych dniach życia dziecka, kiedy jego faza snu jest długa)
sesje niemowlęce/dziecięce/młodzieżowe w studio i plenerze
sesje ciążowe w studio i plenerze
sesje komunijne w studio i plenerze
portrety rodzinne
sesje tamatyczne (walentynki, wielkanocne, bożonarodzeniowe)
bony podarunkowe na wybraną sesję

Fotografią zajmuję się od kilku lat. Jest to moja pasja. Uwielbiam fotografować dzieci podczas zabawy, w ich naturalnym środowisku, dostrzegać ich emocje i zatrzymywać je w obiektywie. Cały czas poszerzam swoją wiedzę na temat fotografii i cyfrowej obróbki zdjęć. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sesją zdjęciową, zachęcam do kontaktu ze mną i wcześniejszej rezerwacji terminu.
Zapraszam do nowego profesjonalnego studia fotograficznego, w którym można swobodnie nakarmić i przebrać dziecko, podgrzać posiłek, przebrać się.


Koszt sesji:
- podstawowy pakiet: 15 zdjęć na płycie DVD, stylizacja na jednym tle, jedna odbitka wybranego zdjęcia w ramce 15x23, czas trwania 1- 1,5h (sesja dla ruchliwych pociech:), opcjonalnie zdjęcie rodzinne za dodatkową opłatą;
- pakiet rozszerzony: 20 zdjęć na płycie DVD, dwie stylizacje na dwóch tłach, dwie odbitki wybranych zdjęć, jedno w ramce, czas trwania 1,5-3h, opcjonalnie zdjęcie rodzinne za dodatkową opłatą;
- pakiet extra: 25 zdjęć na płycie DVD, trzy stylizacje na różnych tłach, w ramach 25 zdjęć możliwość wykonania portretu rodzinnego, Państwo decydują ile ma być zdjęć dziecka, ile zdjęć rodzinnych, czas trwania około 3h, cztery odbitki wybranych zdjęć w tym jedna w ramce 15x23;
- fotoreportaże z imprez rodzinnych, 40 zdjęć w wersji cyfrowej;
dodatkowo można zamówić odbitki zdjęć, album fotograficzny wykonany ręcznie lub fotoksiążkę (opłaty według wybranego wzoru)

Termin realizacji: 15 dni roboczych


Jak przygotować się do sesji?
Proszę o przemyślenie stroju dla dziecka przed sesją. Dziecko najlepiej czuje się w swoich ubraniach, które lubi. Dlatego do sesji wybieramy takie właśnie ubrania. Warto zabrać ze sobą strój elegancki. Zabieramy kilka zestawów. Można je wzbogacić dodatkowymi rekwizytami po wcześniejszym omówieniu stylu fotografii. W swoim studio cały czas wzbogacam zbiory rekwizytów, ale nie jestem zwolenniczką przesadnego ich stosowania, gdyż to dziecko jest najpiękniejsze i najważniejsze na zdjęciu. Zabierzcie Państwo na sesję ulubione zabawki dziecka, pluszaki, gdyż wtedy chętniej pozuje (bawi się:). Dzieci to bardzo ruchliwe istotki, rodzice często się tym denerwują, proszę pozwolić mi działać – znam się na dzieciach:)
Styl sesji ciążowych i rodzinnych ustalam wspólnie z klientem.
Wszystkie przekazane Państwu zdjęcia wykonane są w wysokiej rozdzielczości i poddane obróbce cyfrowej. Należy jednak pamiętać, że jest to delikatny retusz (np. niedoskonałości cery, elementy rzucające się w oczy).
 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia komunijna
Pakiet 1
Cena w zależności od świadczonych usług ustalana jest indywidualnie. 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane