logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marta Bardzińska FOTOGRAFIA fotograf ślubny

O mnie

Nie wiem, czy byłabym dzisiaj fotografem, gdyby nie moi rodzice, którzy swoją przygodę z fotografią zaczęli, kiedy ja jeszcze byłam dzieckiem. Aparat po prostu musiał wpaść mi w ręce… Fotografuję więc, bo sprawia mi to przyjemność, bo pokochałam to uczucie, kiedy od momentu spojrzenia w wizjer i dotknięcia spustu migawki, zaczyna się moja z Wami – NASZA mała przygoda. Lubię uśmiechy, emocje, nawet łzy – wszystko to sprawi, że po latach spoglądając na te zamknięte w kadrze chwile, pomyślicie: „Dobrze, że są…”


Logo
Marta Bardzińska FOTOGRAFIA   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Marta Bardzińska FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Szczegółową ofertę oraz cennik wysyłam po rozmowie telefonicznej na maila. Zapraszam do kontaktu! 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 200 zł - Marta Bardzińska FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Proponuję pamiątkowe zdjęcia w studio lub sesję w plenerze.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 200 zł - Marta Bardzińska FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Chrzest jest jedną z pierwszych uroczystości w życiu Waszego dziecka. Warto pamiętać o profesjonalnej oprawie fotograficznej tego wydarzenia. 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 300 zł - Marta Bardzińska FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Żeby sprzedać swoje usługi i produkty, trzeba dobrze je zareklamować. Dobra prezentacja firmy to profesjonalne zdjęcia. Zapraszam do współpracy, jeśli potrzebujesz fotek do ulotek, strony internetowej, materiałów promocyjnych. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 150 zł - Marta Bardzińska FOTOGRAFIA
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 150 zł - Marta Bardzińska FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Okrągły brzuszek, a w nim Wasze szczęście. Emocje, jakie rodzą się w tym czasie mogą być nie do opisania słowami. Zróbmy im zdjęcia! :)
Sesję najlepiej wykonać w okolicach 7-8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek jest już okrąglutki i widoczny, a Mama czuje się komfortowo. Przygotuj zwiewne sukienki, proste topy, jeansy, ładną bieliznę. Zachęcam tatusiów i starsze rodzeństwo do wzięcia czynnego udziału w sesji. Można zabrać ze sobą zdjęcie USG, ubranko, buciki maluszka lub coś innego, szczególnego, co będzie dla Was indywidualnym akcentem. Istnieje możliwość zamówienia profesjonalnego makijażu dla przyszłej mamy. Warto również zadbać o manicure. Gdy dopisze pogoda sesję możemy wykonać w plenerze. 
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł - Marta Bardzińska FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Fotografujemy Waszych mniejszych i większych przyjaciół. Poznań - Rawicz - Wielkopolska. Marta i Bartek. Zapraszam na stronę https://www.facebook.com/PIXELfotografiazwierzat 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane