logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kuba Kępiński fotograf ślubny

O mnie

Cześć, nazywam się Kuba Kępiński i jestem reportażystą ślubnym, fotografem ślubnym, portrecistą. Fotografuję, bo zdjęcia są ważne. To tak w dwóch zdaniach. Ale strona ‘o mnie’ ponoć nie może zawierać się w dwóch zdaniach. W trzecim napisałbym, że czuje się życiowym farciarzem. A w czwartym, że uwielbiam Coldplay… no ale to chyba oczywiste. Czy jest na sali ktoś kto nie lubi Coldplay? Napisać, że moja praca wzięła się z pasji do zdjęć to… no jakby to ładnie nazwać, o, truizm czystej wody(?). Zawsze marzyłem o swobodzie, ceniłem estetykę i chciałem robić rzeczy ważne. Na takich też zdjęciach najbardziej mi zależy, swobodnych, estetycznych Więcej
Logo
Kuba Kępiński   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3800 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
Oferta obejmuje:

I. Kompletny reportaż ślubny w ww. dniu, czyli przygotowania pary młodej (godz. do ustalenia), błogosławieństwo, ceremonia ślubna, uroczystość weselą (przeważnie do godz. 1). W trakcie wesela, w miejscu gdzie odbywać się będzie przyjęcie, istnieje możliwość ustawienia "Foto Spot-u". Jest to zaaranżowane miejsce z doświetleniem studyjnym do wykonywania zdjęć konwencji „fotobudki”. Zdjęcia mają lekki i humorystyczny charakter i dobrze uzupełniają ujęcia reporterskie (przykładowe zdjęcia z foto-spotu: http://kepinscy.com/portfolio/fotobudka-poznan/).

oraz

II. Sesja plenerowa dostępna w dwóch wariantach do wyboru:

1) sesja w trakcie wesela w okolicach miejsca zabawy zazwyczaj wystarcza ok 1-1:30h lub

2) sesja w wybranym dniu tygodnia (pon.-czw.), ok 2-3h, w 2-3 miejscach uzgodnionych wcześniej. Istnieje również możliwość wykonania sesji plenerowej w dowolnym miejscu poza Poznaniem. Przy plenerze wyjazdowym najczęściej transport jest po stronie pary i z mojej strony prośba aby powrót był tego samego dnia. Plenery zagraniczne oraz wymagające długich podróży ustalane są indywidualnie.

Po wykonaniu zdjęć, materiał przygotowywany i przekazywany jest w terminie do 60 dni. Wszystkie przekazane zdjęcia podlegają wcześniej foto-obróbce. W zależności od dynamiki i wielkości uroczystości jest to przeważnie ok. 500 fotografii.

Gotowe zdjęcia trafiają na pendrive oprawiony w drewno. Przygotowywana jest również galeria online na serwerze, do której linkiem można podzielić się z bliskimi. Galeria online umożliwia również komponowanie fotoksiążek oraz zamawianie papierowych odbitek. Ze zdjęć, które zostaną przez Państwa wybrane z galerii skomponowana zostanie foto-książka (w formacie 30x20 cm, 20 str).

Cena całkowita wynosi 3800 zł.

Jeśli ślub jest w okolicach Poznania, to nie są doliczane żadne dodatkowe koszty tj. dojazd, nocleg itp. W przypadku przejazdów pow. 100 km (w obie strony), zwrot kosztów paliwa wynosi 50 zł/100km, a w przypadku przejazdów pow. 400 km konieczne jest zapewnienie noclegu. Warunki dalszych wyjazdów ustalane są indywidualnie. Wynagrodzenie płatne jest w dwóch transzach. Zadatek 1000 zł płatny jest przy podpisywaniu umowy. Pozostała część płatna jest najpóźniej w dniu uroczystości.

W załączeniu przesyłam też wzór umowy ramowej do zapoznania się oraz przykładowe linki do kilku pełnych realizacji. Po nich najlepiej ocenić estetykę zdjęć i poznać jakie podejście do fotografii preferuję:

http://kepinscy.com/joanna-i-michal-2018/

http://kepinscy.com/ola-i-david-2017/

http://kepinscy.com/gosia-i-bartek-2017/

http://kepinscy.com/bogusia-i-tomek-2018/

http://kepinscy.com/paulina-i-pawel-2016/

http://kepinscy.com/karolina-i-wojtek-2018/

http://kepinscy.com/ida-i-christian-2015/

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na każde pytanie.
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 600 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
W przypadku reportażu z samej uroczystości przyjęcia Chrztu w kościele cena wynosi 600 zł. W przypadku reportażu z kościoła oraz sesji rodzinnej bezpośrednio po uroczystości trwającej do 1 godziny cena wynosi + 300 zł czyli razem 900 zł.

*dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia sesji rodzinnej/reportażu z przyjęcia -cena za każdą dodatkową kolejną 1 godzinę wynosi 300 zł.

Przykładowe pełne realizacje załączam poniżej:

http://kepinscy.com/chrzest-darii-2019/

http://kepinscy.com/chrzest-hani-2019/

http://kepinscy.com/chrzest-tomka-2018/

http://kepinscy.com/chrzest-hannah-2018/

http://kepinscy.com/chrzest-franciszka-2016/

http://kepinscy.com/chrzest-ali-2015/

Wszystkie zdjęcia podlegają obróbce i przekazywane są na dwa sposoby: 1) w formie galerii internetowej podobnej do tych powyżej oraz 2) na nośniku (w pełnej rozdzielczości bez logo). Z uwagi na to, że każdy reportaż jest inny to ostateczna ilość zdjęć nie jest sztywno określana. Jednak w przypadku reportażu z sesją rodzinną przeważnie jest to ok 150 zdjęć. Czas realizacji to ok 14 dni  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 1 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 600 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
Zdjęcia w rodzinnym gronie, w najbardziej swobodnym środowisku -w domu, w parku, na spacerze. Rodzice z dziećmi, czasem rodzice spodziewający się dziecka. Zdjęcia ważne, nabierające znaczenia wraz z upływającym czasem.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 300 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 120 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
Zdjęcia do CV. Portret biznesowy, sesje wizerunkowe.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 600 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
Reportaże, relacje z wydarzeń.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 120 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
Zdjęcia do CV. Portret biznesowy, sesje wizerunkowe.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 600 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 1 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
 
Fotografia rodzinna cena: 600 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
Zdjęcia w rodzinnym gronie, w najbardziej swobodnym środowisku -w domu, w parku, na spacerze. Rodzice z dziećmi, czasem rodzice spodziewający się dziecka. Zdjęcia ważne, nabierające znaczenia wraz z upływającym czasem.  
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 1 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
 
Fotografia studniówkowa cena: 1800 zł - Kuba Kępiński
Pakiet 1
Zdjęcia ze studniówki mogą być nowoczesne, żywe i pełne energii. Postaw na kolor, światło, dynamikę i emocje. To Wasz dzień. Zadbajcie o super wspomnienia i super zdjęcia.

Zdjęcia studniówkowe to przede wszystkim reportaż / foto-relacja z uroczystości. Reportaż obejmuje:

cześć oficjalną w trakcie której mamy przemówienia, wystąpienia i tradycyjnego poloneza,
reporterskie ujęcia z imprezy czyli tańców, rozmów i wszystkiego tego co dzieje się wokół parkietu.

W trakcie zabawy fajnie jest tez znaleźć czas na zdjęcia grupowe i portretowe:

zdjęcia grupowe klas, zespołów, grup albo całej szkoły (jeśli technicznie wszyscy się zmieścicie w jednym miejscu),
zdjęcia portretowe mogą być wykonywane przez cały czas trwania imprezy – pary, grupy przyjaciół, znajomi… pełna dowolność.

Na studniówce pojawiam się ok. pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości i jestem z Wami do północy. Jest to czas w którym robię dla Was fotorelację, wykonuję zdjęcia grupowe, organizuję miejsce do zdjęć oraz robię zdjęcia portretowe i w podgrupach. Wasz reportaż wykonywany będzie wysokiej klasy pełno-klatkową lustrzanką cyfrową. Razem ze sobą będę miał zapasowy aparat, zestaw obiektywów oraz od 2 do 6 lamp reporterskich i studyjnych wraz z modyfikatorami. Wszystko po to, aby Wasze zdjęcia były piękne, profesjonalne i niebanalne.

Po imprezie potrzebuje ok. 2 tygodni na selekcje i obróbkę zdjęć. W zależności od dynamiki i wielkości studniówki możecie liczyć na od 400 do 600 obrobionych fotografii. Zdjęcia przekazuję w formie galerii cyfrowej w chmurze. Taki sposób umożliwia przeglądanie zdjęć, dzielenie się nimi z najbliższymi i ściągnięcie w pełnej rozdzielczości na komputer. Opcjonalnie, istnieje możliwość zamówienia indywidualnych nośników cyfrowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie. 
Pokaż więcej

Kuba Kępiński fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Wojciech Adamski | 20 czerwca 2018

sesja ślubna

Ślub to jedno wydarzenie w całym życiu i jeśli chcecie mieć z tego wspaniałą pamiątkę, z ujęciem najpiękniejszych emocji, wzruszających chwil i dobrej zabawy to gorąco polecam wybór Kuby. Dobry sprzęt, terminowość, warsztat i pełen profesjonalizm - długo by wymieniać wszystkie plusy, zarówno współpracy jak i efektu końcowego. Plastyka barw i ujęcia powalają. Nie banalne kadry urzekają. Podczas zdjęć Kuba wzbudzi szeroki uśmiech wśród gości, uchwyci łezkę w oku, złapie ostrość dzikich tańców z oczepin mimo klimatycznego półmroku. Dziękujemy za wszystko!!!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane