Logo
O mnie

Cześć, nazywam się Kuba Kępiński i jestem reportażystą ślubnym, fotografem ślubnym, portrecistą. Fotografuję, bo zdjęcia są ważne. To tak w dwóch zdaniach. Ale strona ‘o mnie’ ponoć nie może zawierać się w dwóch zdaniach. W trzecim napisałbym, że czuje się życiowym farciarzem. A w czwartym, że uwielbiam Coldplay… no ale to chyba oczywiste. Czy jest na sali ktoś kto nie lubi Coldplay? Napisać, że moja praca wzięła się z pasji do zdjęć to… no jakby to ładnie nazwać, o, truizm czystej wody(?). Zawsze marzyłem o swobodzie, ceniłem estetykę i chciałem robić rzeczy ważne. Na takich też zdjęciach najbardziej mi zależy, swobodnych, estetycznych Więcej

Kuba Kępiński KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3800 zł
Pakiet 1 cena: 3800 zł
Oferta obejmuje:

I. Kompletny reportaż ślubny w ww. dniu, czyli przygotowania pary młodej (godz. do ustalenia), błogosławieństwo, ceremonia ślubna, uroczystość weselą (przeważnie do godz. 1). W trakcie wesela, w miejscu gdzie odbywać się będzie przyjęcie, istnieje możliwość ustawienia "Foto Spot-u". Jest to zaaranżowane miejsce z doświetleniem studyjnym do wykonywania zdjęć konwencji „fotobudki”. Zdjęcia mają lekki i humorystyczny charakter i dobrze uzupełniają ujęcia reporterskie (przykładowe zdjęcia z foto-spotu: http://kepinscy.com/portfolio/fotobudka-poznan/).

oraz

II. Sesja plenerowa dostępna w dwóch wariantach do wyboru:

1) sesja w trakcie wesela w okolicach miejsca zabawy zazwyczaj wystarcza ok 1-1:30h lub

2) sesja w wybranym dniu tygodnia (pon.-czw.), ok 2-3h, w 2-3 miejscach uzgodnionych wcześniej. Istnieje również możliwość wykonania sesji plenerowej w dowolnym miejscu poza Poznaniem. Przy plenerze wyjazdowym najczęściej transport jest po stronie pary i z mojej strony prośba aby powrót był tego samego dnia. Plenery zagraniczne oraz wymagające długich podróży ustalane są indywidualnie.

Po wykonaniu zdjęć, materiał przygotowywany i przekazywany jest w terminie do 60 dni. Wszystkie przekazane zdjęcia podlegają wcześniej foto-obróbce. W zależności od dynamiki i wielkości uroczystości jest to przeważnie ok. 500 fotografii.

Gotowe zdjęcia trafiają na pendrive oprawiony w drewno. Przygotowywana jest również galeria online na serwerze, do której linkiem można podzielić się z bliskimi. Galeria online umożliwia również komponowanie fotoksiążek oraz zamawianie papierowych odbitek. Ze zdjęć, które zostaną przez Państwa wybrane z galerii skomponowana zostanie foto-książka (w formacie 30x20 cm, 20 str).

Cena całkowita wynosi 3800 zł.

Jeśli ślub jest w okolicach Poznania, to nie są doliczane żadne dodatkowe koszty tj. dojazd, nocleg itp. W przypadku przejazdów pow. 100 km (w obie strony), zwrot kosztów paliwa wynosi 50 zł/100km, a w przypadku przejazdów pow. 400 km konieczne jest zapewnienie noclegu. Warunki dalszych wyjazdów ustalane są indywidualnie. Wynagrodzenie płatne jest w dwóch transzach. Zadatek 1000 zł płatny jest przy podpisywaniu umowy. Pozostała część płatna jest najpóźniej w dniu uroczystości.

W załączeniu przesyłam też wzór umowy ramowej do zapoznania się oraz przykładowe linki do kilku pełnych realizacji. Po nich najlepiej ocenić estetykę zdjęć i poznać jakie podejście do fotografii preferuję:

http://kepinscy.com/joanna-i-michal-2018/

http://kepinscy.com/ola-i-david-2017/

http://kepinscy.com/gosia-i-bartek-2017/

http://kepinscy.com/bogusia-i-tomek-2018/

http://kepinscy.com/paulina-i-pawel-2016/

http://kepinscy.com/karolina-i-wojtek-2018/

http://kepinscy.com/ida-i-christian-2015/

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na każde pytanie.
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
W przypadku reportażu z samej uroczystości przyjęcia Chrztu w kościele cena wynosi 600 zł. W przypadku reportażu z kościoła oraz sesji rodzinnej bezpośrednio po uroczystości trwającej do 1 godziny cena wynosi + 300 zł czyli razem 900 zł.

*dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia sesji rodzinnej/reportażu z przyjęcia -cena za każdą dodatkową kolejną 1 godzinę wynosi 300 zł.

Przykładowe pełne realizacje załączam poniżej:

http://kepinscy.com/chrzest-darii-2019/

http://kepinscy.com/chrzest-hani-2019/

http://kepinscy.com/chrzest-tomka-2018/

http://kepinscy.com/chrzest-hannah-2018/

http://kepinscy.com/chrzest-franciszka-2016/

http://kepinscy.com/chrzest-ali-2015/

Wszystkie zdjęcia podlegają obróbce i przekazywane są na dwa sposoby: 1) w formie galerii internetowej podobnej do tych powyżej oraz 2) na nośniku (w pełnej rozdzielczości bez logo). Z uwagi na to, że każdy reportaż jest inny to ostateczna ilość zdjęć nie jest sztywno określana. Jednak w przypadku reportażu z sesją rodzinną przeważnie jest to ok 150 zdjęć. Czas realizacji to ok 14 dni  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Zdjęcia w rodzinnym gronie, w najbardziej swobodnym środowisku -w domu, w parku, na spacerze. Rodzice z dziećmi, czasem rodzice spodziewający się dziecka. Zdjęcia ważne, nabierające znaczenia wraz z upływającym czasem.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 120 zł
Pakiet 1 cena: 120 zł
Zdjęcia do CV. Portret biznesowy, sesje wizerunkowe.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Reportaże, relacje z wydarzeń.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 120 zł
Pakiet 1 cena: 120 zł
Zdjęcia do CV. Portret biznesowy, sesje wizerunkowe.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
 
Sesja ciążowa cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
 
Fotografia rodzinna cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Zdjęcia w rodzinnym gronie, w najbardziej swobodnym środowisku -w domu, w parku, na spacerze. Rodzice z dziećmi, czasem rodzice spodziewający się dziecka. Zdjęcia ważne, nabierające znaczenia wraz z upływającym czasem.  
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
 
Fotografia studniówkowa cena: 1800 zł
Pakiet 1 cena: 1800 zł
Zdjęcia ze studniówki mogą być nowoczesne, żywe i pełne energii. Postaw na kolor, światło, dynamikę i emocje. To Wasz dzień. Zadbajcie o super wspomnienia i super zdjęcia.

Zdjęcia studniówkowe to przede wszystkim reportaż / foto-relacja z uroczystości. Reportaż obejmuje:

cześć oficjalną w trakcie której mamy przemówienia, wystąpienia i tradycyjnego poloneza,
reporterskie ujęcia z imprezy czyli tańców, rozmów i wszystkiego tego co dzieje się wokół parkietu.

W trakcie zabawy fajnie jest tez znaleźć czas na zdjęcia grupowe i portretowe:

zdjęcia grupowe klas, zespołów, grup albo całej szkoły (jeśli technicznie wszyscy się zmieścicie w jednym miejscu),
zdjęcia portretowe mogą być wykonywane przez cały czas trwania imprezy – pary, grupy przyjaciół, znajomi… pełna dowolność.

Na studniówce pojawiam się ok. pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości i jestem z Wami do północy. Jest to czas w którym robię dla Was fotorelację, wykonuję zdjęcia grupowe, organizuję miejsce do zdjęć oraz robię zdjęcia portretowe i w podgrupach. Wasz reportaż wykonywany będzie wysokiej klasy pełno-klatkową lustrzanką cyfrową. Razem ze sobą będę miał zapasowy aparat, zestaw obiektywów oraz od 2 do 6 lamp reporterskich i studyjnych wraz z modyfikatorami. Wszystko po to, aby Wasze zdjęcia były piękne, profesjonalne i niebanalne.

Po imprezie potrzebuje ok. 2 tygodni na selekcje i obróbkę zdjęć. W zależności od dynamiki i wielkości studniówki możecie liczyć na od 400 do 600 obrobionych fotografii. Zdjęcia przekazuję w formie galerii cyfrowej w chmurze. Taki sposób umożliwia przeglądanie zdjęć, dzielenie się nimi z najbliższymi i ściągnięcie w pełnej rozdzielczości na komputer. Opcjonalnie, istnieje możliwość zamówienia indywidualnych nośników cyfrowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do mnie. 
Pokaż więcej

Opinie klientów

Wojciech Adamski

20 czerwca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Ślub to jedno wydarzenie w całym życiu i jeśli chcecie mieć z tego wspaniałą pamiątkę, z ujęciem najpiękniejszych emocji, wzruszających chwil i dobrej zabawy to gorąco polecam wybór Kuby. Dobry sprzęt, terminowość, warsztat i pełen profesjonalizm - długo by wymieniać wszystkie plusy, zarówno współpracy jak i efektu końcowego. Plastyka barw i ujęcia powalają. Nie banalne kadry urzekają. Podczas zdjęć Kuba wzbudzi szeroki uśmiech wśród gości, uchwyci łezkę w oku, złapie ostrość dzikich tańców z oczepin mimo klimatycznego półmroku. Dziękujemy za wszystko!!!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane