logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

"TOMASZ" Tomasz Przywoźny fotograf ślubny

O mnie

Spontaniczna fotografia ślubna, reportażowa i plenerowa. Jako fotograf staram się dokumentować chwile, emocje, radość łzy.
Logo
"TOMASZ" Tomasz Przywoźny   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2400 - 2500 zł - "TOMASZ" Tomasz Przywoźny
Pakiet 1
Wykonanie zdjęć w domu p. Młodej ,wykonanie zdjęć w kościele , wykonanie zdjęć na weselu wykonanie zdjęć w plenerze , udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, udostępnieni formie albumu,600 zdjęć w formacie 15x21. Plus dwóch albumów po 20 zdjęć każdy w formacie 13x18. Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta.  
Pakiet 2
Wykonanie zdjęć w domu p. Młodej ,wykonanie zdjęć w kościele , wykonanie zdjęć na weselu wykonanie zdjęć w plenerze , udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, . Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 450 zł - "TOMASZ" Tomasz Przywoźny
Pakiet 1
Fotografia z Klimatem. Fotografia reportażowa z chrztu św. Przygotowania domu, kościół chrzest. Mała sesja foto po mszy w kościele, Jest możliwość fotografowania na przyjęciu około 1,5 godziny. Zdjęcia oddaję w albumie 35-40szt. w formacie 13x18 i na dvd wszystkie foty.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 500 zł - "TOMASZ" Tomasz Przywoźny
Pakiet 1
Reportaże fotograficzne.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane