logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

rgbFoto fotograf ślubny

O mnie

Nasza obróbka zdjęć jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w pracy nad fotografią oraz równie długiego poprawiania i udoskonalania techniki podczas pracy w cyfrowej ciemni, która jest wyposażona w nowoczesny i szybki sprzęt między innymi w kalibratory koloru oraz monitory eizo. Każde zdjęcie nad którym pracujemy, jest rozpatrywane indywidualnie. Obserwujemy i analizujemy. Odkrywamy i uwydatniamy to, co jest tematem i pierwszym planem fotografii, a maskujemy i odwracamy uwagę od tego, co nieistotne. Obrobione przez nas zdjęcia są gotowe do wywołania, można je również zastosować w naszych e-albumach i e- fotoksiążkach.
Logo
rgbFoto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - rgbFoto
Pakiet 1
Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż tylko przygotowanie kolekcji pięknych zdjęć, to pasja i największa przyjemność, a jednocześnie wyzwanie.
Towarzysząc ludziom w tym bardzo szczególnym momencie ich życia, pragnę utrwalić radość, łzy i emocje, uchwycić wszystkie niepowtarzalne chwile, tak, by po latach można było przeżyć to jeszcze raz.
Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania, dostosowując moją prace do Waszych oczekiwań, sesje plenerowe dobieram indywidualnie tak, aby były zgodne z charakterami i upodobaniami Pary Młodej.

Wysokiej klasy sprzęt Canona gwarantuje niezawodność i pewność wykonania zdjęć ślubnych.
Posiadam certyfikat upoważniający do obsługi sprzętu fotograficznego i audiowizualnego w czasie sprawowania liturgii w kościołach.

Do zapoznania się z ofertą zapraszam na moją stronę:
https://www.facebook.com/www.rgbfoto
tel.530555705 
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 25 zł - rgbFoto
Pakiet 1
Z uroczystości rodzinnych ,wesel, komunii chrzcin, weekendowych wypadów i wakacji przywozimy setki zdjęć. Niektóre wymagają niewielkich poprawek inne większych modyfikacji. Jak ulepszyć fotografie aby wydobyć z niej całe piękno uwiecznionej chwili. Nasza obróbka zdjęć jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w pracy nad fotografią oraz równie długiego poprawiania i udoskonalania techniki podczas pracy w cyfrowej ciemni, która jest wyposażona w nowoczesny i szybki sprzęt między innymi w kalibratory koloru oraz monitory eizo. Każde zdjęcie nad którym pracujemy, jest rozpatrywane indywidualnie. Obserwujemy i analizujemy. Odkrywamy i uwydatniamy to, co jest tematem i pierwszym planem fotografii, a maskujemy i odwracamy uwagę od tego, co nieistotne. Obrobione przez nas zdjęcia są gotowe do wywołania, można je również zastosować w naszych e-albumach i e- fotoksiążkach. retusz 100 zdjęć 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane