logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Izabela Gawron Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Izabela. O fotografii można napisać dużo, ja po prostu uwielbiam robić zdjęcia. Pierwsze miejsce w wykonywanej przeze mnie pracy zajmują zawsze ludzie, Wasze emocje i indywidualne historie. Lubię naturalne, jasne, spontaniczne zdjęcia. Dokumentując nie reżyserować, taką tworzę dla Was fotografię. Jeśli spodobał się Wam mój styl, macie pytania dotyczące oferty, chcielibyście podzielić się własnymi pomysłami na ten szczególny dzień - napiszcie. www.izabelagawron.wix.com/fotografiaslubna www.izabelagawronfotografia.pl https://www.facebook.com/Izabela-Gawron-Photography-1423030744650873/ Zasięg działania województwo śląskie, małopolskie. Koszt Więcej


Logo
  • Katowice i okolice
  • Ukryty571413257
  • Ukrytywww.izabelagawronfotografia.pl/
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/Izabela-Gawron-Photography-1423030744650873/
  • KONTAKT
Izabela Gawron Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna - Izabela Gawron Fotografia
Pakiet 1
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegółowy zakres oferty ustalamy zawsze podczas spotkania przy kawie czy herbacie tak aby jak najlepiej wpasować się w Państwa potrzeby. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane