logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Ewa Baran fotograf ślubny


Logo
Ewa Baran   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna - Ewa Baran
Pakiet 1
Dzień dobry . Fotografią zajmuję się od dawna ale nie profesjonalnie . Chciałabym poszerzyć swoją ofertę o fotografię ślubną i okazjonalną . W tym celu szukam przyszłych Młodych Par , które byłyby w stanie zaufać mi i zaprosić do sfotografowania ich najważniejszych chwil. Nie mam dużego doświadczenia w tego typu zleceniach , dlatego swoje usługi oferuję bardzo tanio. Oferta dotyczy również sesji plenerowej po ślubie oraz sesji narzeczeńskiej .
Szukam Par wesołych i spontanicznych , nie bojących się wygłupiać . Nie lubię robić zdjęć typowo pozowanych , wolę by wyglądały na zrobione mimochodem , trochę przypadkiem . Tak samo pracuję na imprezach . Staram się nie rzucać w oczy , nie ustawiam gości do zdjęć . Czekam na ciekawe momenty , wzruszające chwile , śmieszne sytuacje . Tutaj można obejrzeć małą próbkę mojej twórczości . Bloga prowadzę od niedawna , dlatego nie ma na nim jeszcze wielu zdjęć : http://eziaaa.blogspot.com/ Moim jedynym warunkiem jest Wasza zgoda na publikację zdjęć właśnie tam , ewentualnie później użycie ich w portfolio .

Jeśli macie już fotografa , chętnie popracuje obok niego (oczywiście jeśli nie będzie miał on nic przeciwko) . Zawsze dwa inne spojrzenia to różnorodne zdjęcia . Jeśli nie na weselu to chętnie przyjadę na poprawiny lub na sesję.

Zainteresowane Pary zapraszam do kontaktu .

Pozdrawiam serdecznie
Ewa  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane