logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FOTOGRAFIA-STUDIO fotograf chrztu

O mnie

Klimatyzowane, wygodne studio fotograficzne, realizujące klasyczne, stylowe oraz nowoczesne sesje ślubne, jak również zdjęcia reportażowe i plenerowe w dowolnym zakątku Polski. Wieloletnie doświadczenie w fotografii teatralnej buduje plastykę obrazu naszych zdjęć. Stosujemy zaawansowaną post-produkcję w przygotowaniu wszystkich zdjęć, dokonujemy profesjonalnej korekty cery i sylwetki, podkreślając indywidualny charakter fotografowanych postaci. Niczego nie wycinamy i nie wklejamy w sztuczne tła, wszystko na zdjęciach jest prawdziwe. Wasz samochód dojedzie pod same drzwi studia :-)) ZAPRASZAMY FOTOGRAFIASTUDIO Więcej
Logo
FOTOGRAFIA-STUDIO   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu - FOTOGRAFIA-STUDIO
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna - FOTOGRAFIA-STUDIO
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna - FOTOGRAFIA-STUDIO
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

FOTOGRAFIA-STUDIO fotograf chrztu - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

bajer | 06 lutego 2018

sesja portretowa

Pierwszy raz w życiu, a mam już ponad 40 lat spotkałem się z tak wysokim profesjonalizmem. Przemiła, fachowa obsługa, doskonałe przygotowanie zawodowe, świetne podejście do klienta. Pana (właściciela) za to co tworzy z fotografią śmiało można nazwać artystą. Myślę, że każdy klient wychodząc z tego studia jest mega zadowolony. Polecam w stu procentach !!!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane