logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Emilia Majdra fotograf aktu

O mnie

UWAGA: NIE WYKONUJĘ MĘSKICH AKTÓW.mNa bieżąco udzielam się na Instagramie: @emiliamajdra oraz @majdra.storytelling. Zapraszam do kontaktu bezpośrednio drogą e-mailową: [email protected] lub poprzez instagram. Zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania usługi, a także do publikacji stworzonych wspólnie zdjęć. Dodatkowe koszty związane z realizacją sesji (wynajęcie studia/pleneru, wizaż, wypożyczenie rekwizytów, etc.) pokrywa zamawiający. Istnieje możliwość zakupu vouchera na wybraną usługę. Podane ceny dotyczą sesji indywidualnych - osoby (firmy) zainteresowane sesjami produktowymi zapraszam do kontaktu w celu wykonania wyceny.


Logo
Emilia Majdra   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia aktu cena: 550 - 600 zł - Emilia Majdra
Pakiet 1
TYLKO DLA KOBIET! Cyfrowo, sesja trwa zwykle 1-2 godziny, w cenie zawiera się 20 wyretuszowanych zdjęć. Każde kolejne zdjęcie +15zł.  
Pakiet 2
TYLKO DLA KOBIET! Analogowo, średni format, sesja trwa zwykle 1-2 godziny, w cenie zawiera się wykonanie zdjęć (a także wywołanie i zeskanowanie do postaci cyfrowej) na 2 rolkach filmu, co daje 24 zdjęcia, z których wybieramy 8 zdjęć (+4 zdjęcia). Każda kolejna rolka filmu +150zł. Każde kolejne wybrane zdjęcie +20zł. Proszę o informację, czy zdjęcia wykonujemy na kolorowym czy czarno-białym filmie.  
Pakiet 3
TYLKO DLA KOBIET! Analogowo, mały format, sesja trwa zwykle 1-2 godziny, w cenie zawiera się wykonanie zdjęć (a także wywołanie i zeskanowanie do postaci cyfrowej) na 1 rolce filmu, co daje 36 zdjęć, z których wybieramy 10 zdjęć. Każda kolejna rolka filmu +150zł (+5 zdjęć). Każde kolejne wybrane zdjęcie +15zł. Proszę o informację, czy zdjęcia wykonujemy na kolorowym czy czarno-białym filmie.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 450 - 500 zł - Emilia Majdra
Pakiet 1
CYFROWO - sesja trwa zwykle 1-2 godziny, w cenie zawiera się 20 wyretuszowanych zdjęć. Każde kolejne zdjęcie +10zł.  
Pakiet 2
ANALOGOWO - średni format, sesja trwa zwykle 1-2 godziny, w cenie zawiera się wykonanie zdjęć (a także wywołanie i zeskanowanie do postaci cyfrowej) na 2 rolkach filmu, co daje 24 zdjęcia, z których wybieramy 8 zdjęć. Każda kolejna rolka filmu +150zł (+4 zdjęcia). Każde kolejne wybrane zdjęcie +20zł. Proszę o informację, czy zdjęcia wykonujemy na kolorowym czy czarno-białym filmie.  
Pakiet 3
ANALOGOWO - mały format, sesja trwa zwykle 1-2 godziny, w cenie zawiera się wykonanie zdjęć (a także wywołanie i zeskanowanie do postaci cyfrowej) na 1 rolce filmu, co daje 36 zdjęć, z których wybieramy 10 zdjęć. Każda kolejna rolka filmu +150zł (+5 zdjęć). Każde kolejne wybrane zdjęcie +15zł. Proszę o informację, czy zdjęcia wykonujemy na kolorowym czy czarno-białym filmie.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 600 - 650 zł - Emilia Majdra
Pakiet 1
CYFROWO - cena zawiera 15 wyretuszowanych zdjęć, każde kolejne zdjęcie +15zł.  
Pakiet 2
ANALOGOWO - średni format; cena zawiera wykonanie zdjęć (a także wywołanie i zeskanowanie do postaci cyfrowej) na 3 rolkach filmu, co daje 36 zdjęć, z których wybieramy 12 zdjęć. Każda kolejna rolka filmu +150zł (+6 zdjęć). Każde kolejne wybrane zdjęcie +20zł. Proszę o informację, czy zdjęcia wykonujemy na kolorowym czy czarno-białym filmie.  
Pakiet 3
ANALOGOWO - mały format; cena zawiera wykonanie zdjęć (a także wywołanie i zeskanowanie do postaci cyfrowej) na 2 rolkach filmu, co daje 72 zdjęcia, z których wybieramy 16 zdjęć. Każda kolejna rolka filmu +180zł (+8 zdjęć). Każde kolejne wybrane zdjęcie +15zł. Proszę o informację, czy zdjęcia wykonujemy na kolorowym czy czarno-białym filmie.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane