logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Magdalena Komolka Kamil Słodziński fotograf przyrodniczy

O mnie

Jesteśmy dobrze zgranym duetem pasjonatów fotografii i z przyjemnością podejmiemy się uwiecznienia ważnych chwil w Twoim życiu, pracujemy na porządnym sprzęcie i zawsze rzetelnie podchodzimy do powierzonego nam zadania. Dlaczego My? Bo jest nas dwoje, w cenie jednej sesji masz dwa razy więcej ujęć i pomysłów na ciekawe zdjęcia. Gotowi na nowe wyzwania, czekamy tylko na telefon od Ciebie.


Logo
Magdalena Komolka Kamil Słodziński   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia przyrodnicza cena: 50 zł - Magdalena Komolka Kamil Słodziński
Pakiet 1
Z pasją pielęgnujesz swój ogród i chciałbyś aby aby efekt Twojej pracy został uwieczniony? A może projektujesz i zakładasz ogrody i dobre zdjęcia z pewnością polepszyłyby wygląd Twojego portfolio a ich wydruki ozdabiałyby ściany Twojego biura... Zgłoś się do nas a nie będziesz zawiedziony. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 50 zł - Magdalena Komolka Kamil Słodziński
Pakiet 1
-dla maluszków sesje odbywają się w domu klienta
-dla starszych preferujemy ogrody, parki, place zabaw,
fotografie z urodzin pociechy to piękne wspomnienia na długie lata...
 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 50 zł - Magdalena Komolka Kamil Słodziński
Pakiet 1
masz zamiar sprzedać dom, mieszkanie...? dobrze wykonane zdjęcia z pewnością postawią Twoją nieruchomość w dobrym świetle. A może żdjęcie ulubionego schroniska które powiesisz w salonie? Lubimy wyzwania Dojedziemy w każdy zakątek polski wejdziemy na każdy szczyt aby Cie zadowolić. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 50 zł - Magdalena Komolka Kamil Słodziński
Pakiet 1
Masz w domu piękny wazon zbiór monet a może Stary obraz? Nasze zdjęcia podkreślą jego wartość, będą idealnym pomysłem na plakat lub urozmaicą rodzinny album. Do ceny należy doliczyć koszty dojazdu,  
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 50 zł - Magdalena Komolka Kamil Słodziński
Pakiet 1
Prowadzisz hodowlę zwierząt domowych i zależy Ci na ładnej prezentacji swoich milusińskich? Powozisz zaprzęgami, Twój koń startuje w zawodach i chciałbyś uwiecznić tą chwilę? Lub po prostu chciałbyś mieć zdjęcia ze swoim pupilem? Tym zadaniem też z chęcią się zajmiemy. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane