logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Łukasz Antoniak fotograf ślubny

O mnie

Fotografią zajmuję się od dłuższego czasu, zarówno w życiu zawodowym jak i w wolnych chwilach. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Canon. Wszelkie indywidualne ustalenia dotyczące mojej oferty są możliwe po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Pozdrawiam serdecznie!


Logo
Fotografia Łukasz Antoniak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 400 zł - Fotografia Łukasz Antoniak
Pakiet 1
Fotografia w USC!
Oferuję usługę fotografii ślubnej w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz reportaż z przyjęcia ślubnego. Oferta może być poszerzona również o przygotowania do ceremonii oraz ewentualną sesję plenerową poza terminem ślubu. Ceny oraz szczegóły usługi są ustalane indywidualnie z klientem. 
Fotografia chrztu cena: 200 zł - Fotografia Łukasz Antoniak
Pakiet 1
Fotografia chrztu!
Obejmuje wykonanie reportażu podczas uroczystości w kościele jak i poczęstunku dla gości w domu/restauracji. Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od preferencji klientów.

 
Fotografia dziecięca cena: 150 zł - Fotografia Łukasz Antoniak
Pakiet 1
Fotografia niemowlaków!
Niemowlęta są bardzo wdzięcznym tematem zdjęć. Chcemy pokazać pasję z jaką odkrywają otaczający je świat. Wydobyć delikatność ich skóry, szczerość spojrzenia. Pierwsze zachwyty nad właśnie teraz poznawanym otaczającym je światem. Nasze spotkana są przede wszystkim wspaniałą zabawą i przyjemnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego maluszka. Dostosowujemy się do Twojej pociechy. Zatrzymajcie ten piękny okres życia Waszego dziecka na zdjęciach. Sesja odbywa się w Państwa mieszkaniu. Zdjęcia trwają około 60-90 minut. Otrzymują Państwo 20 profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć wywołanych na papierze fotograficznym. Pozostałe zdjęcia z sesji zdjęciowej otrzymują Państwo na dołączonej płycie DVD. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie marki Canon oraz obiektywach wysokiej klasy. Wszelkie szczegóły dotyczące usługi są do indywidualnego ustalenia z klientem. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.
Zapraszamy do kontaktu! 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 50 zł - Fotografia Łukasz Antoniak
Pakiet 1
Fotografia portretowa w plenerze!
Zrób prezent ukochanej osobie w postaci wspaniałej sesji zdjęciowej odbywającej się w plenerze. Cena oraz szczegóły sesji są ustalane indywidualnie. 
Sesja ciążowa cena: 130 zł - Fotografia Łukasz Antoniak
Pakiet 1
Fotografia ciążowa!
Zachowaj ten wspaniały czas na fotografiach jakim jest oczekiwanie na dziecko. Oferuję usługę fotografii ciążowej w plenerze lub w Państwa mieszkaniu. Ciekawe i nietuzinkowe pomysły z mojej strony są gwarancją udanych i niezapomnianych zdjęć. Cena oraz szczegóły sesji są ustalane indywidualnie z klientem. 

Fotografia Łukasz Antoniak fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Asia M. | 29 czerwca 2016

sesja ślubna

Jeden z lepszych fotografów w okolicy ! Polecam ze względu na jakość i cenę ! :) Pozdrawiamy

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane