logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Foto Zocha, Zofia Kita fotograf ślubny

O mnie

Jestem fotografem, w tym zawodzie odnalazłam siebie. Ciągle zmierzam do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Cały czas się rozwijam. Posiadam unikalny i wyjątkowy styl. Pracuję na sprzęcie z najwyższej półki.
Logo
Foto Zocha, Zofia Kita   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Foto Zocha, Zofia Kita
Pakiet 1
Jest to pakiet zawierający zdjęcia reportażowe oraz sesję poślubną w innym dniu. Pracuje od przygotowań do oczepin. Oddaje ok. 500 ujęć w formie cyfrowej. wszystkie ujęcia dodaję do galerii zabezpieczonej hasłem. Tylko Para Młoda dostaje hasło i ona nim dysponuje. Oddaję też piękny foto-album z grubymi stronicami i 20 rozkładówkami, ujęcia do albumu wybiera PM. W swej ofercie posiadam również albumy dla rodziców. sesje poślubne wykonuję w kilku lokalizacjach, tak by PM miały wpływ na wybór miejsc oraz terminu. Poświęcam na takie zdjęcia do 6-7 godzin. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - Foto Zocha, Zofia Kita
Pakiet 1
Wykonuję pełne reportaże z dnia komunii dla jednego dziecka. Zaczynam od przygotowań w domu, kolejno pracuję na uroczystości przyjęcia komunii św, oraz na przyjęciu komunijnym. W skład pakietu wchodzą ujęcia reportażowe z całego dnia, oraz sesja komunijna samego dziecka jak i z zaproszonymi gośćmi. Fotografie oddaje na płycie dvd, tworzę galerię na stronie internetowej oraz przygotowuję okolicznościowy album z 60 odbitkami w formacie 15x23 cm.  
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Foto Zocha, Zofia Kita
Pakiet 1
Posiadam doświadczenie w pracy na chrzcie św. Pracuję w domu klienta, podczas ceremonii oraz uroczystego obiadu, przyjęcia. Fotografie dostarczam na płycie DVD oraz w postaci okolicznościowego albumu tradycyjnego z wklejonymi 60 ujęciami. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 200 zł - Foto Zocha, Zofia Kita
Pakiet 1
Zajmuję się wykonywaniem stylizowanych sesji dziecięcych, posiadam bogaty wybór teł oraz akcesoria. Sesję wykonuję w domu klienta. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane