Logo
O mnie

Jesteśmy Adam i Ewa. Razem tworzymy duet w życiu prywatnym i zawodowym. Każdy kolejny dzień utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy przeznaczeni dla siebie oraz pasji, która rodzi nieprzerwanie niezaspokojoną potrzebę upamiętniania piękna ulotnych chwil z życia ludzi, których poznajemy na swojej drodze. Lustrzankami dokumentujemy te najpiękniejsze chwile, zatrzymując na wieczność momenty szczęścia, radości i miłości. Razem możemy stworzyć wspaniałą historię – Waszą historię! Doskonale rozumiemy prawdziwe uczucie łączące dwojga ludzi, ponieważ sami jesteśmy szczęśliwie zakochani. Uwielbiamy fotografować i filmować ludzi, a szczególnie osoby Więcej

Foto-Video Adam i Ewa KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Chcemy, by Wasza historia była czymś więcej niż zwykłą relacją. Pokażemy Wasze emocje, uczucia po to, byście po kilkudziesięciu latach wspominali w swoich „czterech ścianach” nie tylko to, jak wyglądaliście, ale również to, że uczucie, które Was połączyło było prawdziwe i szczere.

Każdą ofertę staramy się przygotować indywidualnie do Waszych potrzeb. Nie mamy diamentowych, platynowych, złotych ani nawet srebrnych pakietów. Mamy natomiast otwarty umysł i głowę pełną pomysłów, by spełnić Wasze oczekiwania i potrzeby. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego z chęcią wysłuchamy na czym Wam najbardziej zależy i jakie macie wyobrażenia. Dzięki temu dopasujemy najbardziej odpowiednią dla Was ofertę.

Zajmujemy się głównie fotografią i filmowaniem ślubnym jednak działamy również w innych dziedzinach co przedstawia poniższa galeria.

Zapraszamy na naszą stronę adam-ewa.pl do zakładki "FAQ" najczęściej zadawane pytania. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Zapraszamy do naszego mobilnego, domowego studia fotograficznego w którym wykonujemy sesje niemowlęce oraz dziecięce. Zrób bliskiej osobie prezent poprzez nabycie ręcznie wykonanych przez nas voucherów podarunkowych z okazji : urodzin, imienin, ślubu, komunii, chrztu, roczku, rocznicy, spodziewania się dziecka, narodzin dziecka i wielu innych.
Sesje możemy wykonać w siedzibie firmy (Skalbmierz ul. Kanonisjka 22) lub u klienta w domu/mieszkaniu ( z dopłatą za paliwo).
Minimalnie oddajemy 15 obrobionych kadrów. Dodatkowo można zamówić sobie odbitki, ozdobne etui z płytą, zdjęcia w ramce, na płótnie, piance, fotoksiążki, albumy tradycyjne itp 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Oferujemy indywidualne sesję kobiece i męskie.  
Pokaż więcej
Wynajem fotobudki cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Posiadamy fotobudkę w formie mobilnego studio fotograficznego gratis do usługi.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane