Logo
O mnie

Fotografia to moja wielka pasja, zdjęciami dzieci zajmuję się od dwóch lat, jednak studio rozkręcam dopiero od niedawna. Mam ogromne możliwości aranżacyjne ze względu na mobilne studio, z którym jeżdżę do klienta. Dzięki temu, że przyjeżdżam do Państwa do domu, nie narażamy noworodka ani świeżo upieczonej mamy na stres. Praca w Waszych domach to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo maluszka, który dyktuje nam rytm pracy. Mam wiele stylizacji kolorystycznych i tematycznych, ale wciąż rozbudowuję swoje studio, więc jestem otwarta na nowości i Wasze sugestie, które warto zgłaszać przy składaniu zamówienia na sesję.

Miga Studio KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Sesje noworodkowe od 250 zł (za 1 dziecko, +30 zł za kolejne)
Odbywają się w domu maluszka, pod czujnym okiem rodzica. Na sesję przygotowuję komplet ubranek, miękkie tła, poduszki, dekoracje, szale itp. Sesja powinna odbywać się w spokojnej atmosferze, w ciepłym i jasnym pomieszczeniu. Trwa około 3 godzin, w których maluszek dyktuje swoje zasady. Jest czas na karmienie, przytulanie i całuski, a także na przebieranie, na samym końcu na zrobienie zdjęć :)

Sesje dziecięce od 270 zł(za 1 dziecko, +30 zł za kolejne)
Odbywają się zarówno w domu dziecka, w Pracowni jak i w plenerze. Są to sesje mocno angażujące rodziców ze względu na energię jaką mają małe dzieci. Planując sesję dziecka rodzice powinni ubrać się w podobnej tonacji do pociechy, ponieważ niejednokrotnie będą uwiecznieni na zdjęciu. Należy powiedzieć dziecku co będzie się działo na sesji aby uniknąć stresu, który będzie widoczny na zdjęciach. 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 550 zł
Pakiet 1 cena: 550 zł
Fotoreportaż z małego ślubu (max 100 gości), zdjęcia z ceremonii w USC lub Kościele, zdjęcia grupowe, początek wesela (wejście na salę, pierwszy taniec) 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Fotoreportaż na chrzcie - Tychy zdjęcia w Kościele + grupowe przed kościołem lub na sali, najlepsze ujęcia na płycie CD, 5 wydruków 13x18 
Sesja ciążowa cena: 270 zł
Pakiet 1 cena: 270 zł
Sesja ciążowa to wyjątkowa chwila uchwycona na pamiątkę, wtedy właśnie przyszłe mamy zauważają w sobie "TĄ MOC" :) Sesja trwa około godzinę, obejmuje zdjęcia w stylizacji zgodnej ze stylem ciężarówki. Do poradnika przygotowującego na sesję zapraszam pod link http://migastudio.pl/blog/sesja-brzuszkowa---przygotowanie-be.html 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 90 zł
Pakiet 1 cena: 90 zł
Zdjęcia zwierząt to dynamiczna zabawa połączona z pracą. Odbywają się w plenerze i wymagają współpracy z właścicielem. Są wyjątkową pamiątką ale także pomagają zdobyć popularność zwierzakom wystawowym, ze schronisk i hodowli. 
Zdjęcie
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane