logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

estudio69.pl fotograf ślubny

O mnie

Zapraszam do skorzystania z moich usług fotografii ślubnej. W mojej pracy staram się być dyskretnym obserwatorem, uwieczniając Wasze wzruszenia, chwile szczęścia, radości i emocji. Moje fotografie charakteryzują się naturalnością, bez przesadnego przerysowania. Fotografuję pełnoklatkowymi lustrzankami firmy CANON. Każda fotografia poddana jest autorskiej obróbce (używam legalnego oprogramowania). Posiadam stosowne zezwolenie do fotografowania w kościele. Każdorazowo robię indywidualną wycenę w oparciu o Państwa potrzeby i oczekiwania.
Logo
estudio69.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 800 - 2000 zł - estudio69.pl
Pakiet 1
Pakiet S
Przygotowanie, Błogosławieństwo, Ceremonia w Kościele lub USC, Zdjęcia rodzinne, Wesele do 1.00, Minimum 200 zdjęć po retuszu, Jeden komplet płyt DVD, Eleganckie Etui 
Pakiet 2
Pakiet M
Przygotowanie, Błogosławieństwo, Ceremonia w Kościele lub USC, Zdjęcia rodzinne, Wesele do 1.00, Minimum 250 zdjęć po retuszu, Dwa komplety płyt DVD, Eleganckie Etui, Sesja plenerowa w tym samym dniu (min. 20 zdjęć z sesji), 10 wywołanych zdjęć (15x21 cm) 
Pakiet 3
Pakiet L
Przygotowanie, Błogosławieństwo, Ceremonia w Kościele lub USC, Zdjęcia rodzinne, Wesele do 1.00, Minimum 300 zdjęć po retuszu, Dwa komplety płyt DVD, Eleganckie Etui, Sesja plenerowa w tym samym lub innym dniu (min. 40 zdjęć z sesji), 20 wywołanych zdjęć (15x21 cm) 
Pakiet 4
Pakiet XL
Sesja narzeczeńska plenerowa, Reportaż z wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, Przygotowanie, Błogosławieństwo, Ceremonia w Kościele lub USC, Zdjęcia rodzinne, Wesele do 1.00, Minimum 350 zdjęć po retuszu, Dwa komplety płyt DVD, Eleganckie Etui, Sesja plenerowa w tym samym lub innym dniu (min. 40 zdjęć z sesji), 20 wywołanych zdjęć (15x21 cm) 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane