Logo
The Cute Story Photography KONTAKT

Sesja narzeczeńska cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Sesja narzeczeńska to świetny sposób, żeby lepiej poznać swojego fotografa, któremu powierzacie stworzenie historii z dnia ślubu. Dla nas bardzo ważne jest, żeby między parą a nami była pewnego rodzaju chemia, żeby dobrze się rozumieć a podczas dnia ślubu być dla Was wsparciem i "swoim człowiekiem" :) Poza tym każde doświadczenie z aparatem przed dniem ślubu to ogromny plus dla Was!

Dodatkowo efekty sesji możecie wykorzystać na wiele różnych sposobów! Zdjęcia mogą stanowić element dekoracji sali, wzbogacić Wasze zaproszenia lub zamienić się w upominki dla gości :)  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 800 - 3500 zł
Pakiet 1 cena: 3500 zł
Z przyjemnością wykonamy dla Was reportaż, który będzie piękną historią z Waszego dnia ślubu. W cenie zawarta jest obecność fotografa przez max 12 godzin - od przygotowań do max 1:00 w nocy oraz krótka sesja plenerowa w trakcie dnia ślubu. Pary otrzymują od nas minimum 400 zdjęć z całego dnia po autorskiej edycji, 70 odbitek w pudełku, galerię internetową i pendrive dopasowany klimatycznie do naszego stylu fotografowania. Zapraszamy do kontaktu :)  
Pakiet 2 cena: 800 zł
Fotografia ślubna to również sesje plenerowe - te, na których spotykamy się innego dnia. Najczęściej już podczas spotkania przed ślubem rozmawiamy o Waszych marzeniach co do miejsca i pomysłu na sesję. Czasami propozycja wychodzi od nas :) Jedno jest pewne - charakter sesji zawsze dopasowujemy do Waszych osobowości, staramy się łączyć je z Waszymi pasjami - w końcu to ważna pamiątka do albumu rodzinnego ;)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane