Logo
O mnie

Cześć! Nazywamy się The Cute Story Photography i zajmujemy się fotografią ślubną. Nie istniejemy na rynku od wielu lat, dzięki czemu mamy świeże spojrzenie i nie działamy szablonowo. W fotografii reportażowej zawsze działamy na cztery ręce i dwie pary oczu:) Daje to szersze perspektywy - urozmaicone kadry, więcej emocji uwiecznionych na zdjęciach. Podczas fotografowania w dniu ślubu staramy się być jak najmniej widoczni. Efektem jest wiele uchwyconych naturalnych emocji i pięknych chwil. Lubimy z Wami rozmawiać przed ślubem o Waszych planach, szczegółach, które są niezwykle ważne tego dnia. Lubimy też dać się poznać:) Współpraca staje się wtedy Więcej

The Cute Story Photography KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 600 - 3000 zł
Pakiet 1 cena: 3000 zł
Z przyjemnością wykonamy dla Was reportaż, który będzie piękną historią z Waszego dnia ślubu. W cenie zawarta jest obecność dwóch fotografów przez max 12 godzin - od przygotowań do 1:00 w nocy oraz krótką sesją plenerową w trakcie dnia ślubu. Ponadto otrzymujecie od nas minimum 400 zdjęć z całego dnia po autorskiej edycji, 70 odbitek w dużym formacie, galerię internetową, pendrive dopasowany klimatycznie do naszego stylu fotografowania. Zapraszamy do kontaktu :) 
Pakiet 2 cena: 600 zł
Fotografia ślubna to również sesje plenerowe - te, na których spotykamy się innego dnia. Najczęściej już podczas spotkania przed ślubem rozmawiamy o Waszych marzeniach co do miejsca i pomysłu na sesję. Czasami propozycja wychodzi od nas :) Jedno jest pewne - charakter sesji zawsze dopasowujemy do Waszych osobowości, staramy się łączyć je z Waszymi pasjami - w końcu to ważna pamiątka do albumu rodzinnego ;)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Sesja narzeczeńska to świetny sposób, żeby lepiej poznać swojego fotografa, któremu powierzacie stworzenie historii dnia ślubu. Dla nas bardzo ważne jest, żeby między parą a nami była pewnego rodzaju chemia, żeby dobrze się rozumieć a podczas dnia ślubu być dla Was wsparciem i "swoim człowiekiem" :) Poza tym każde doświadczenie z aparatem przed dniem ślubu to ogromny plus dla Was!

Dodatkowo efekty sesji możecie wykorzystać na wiele różnych sposobów! Zdjęcia mogą stanowić element dekoracji sali, wzbogacić Wasze zaproszenia lub zamienić się w upominki dla gości :) 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane