logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Barbara Barska fotograf ślubny

O mnie

Z chęcią wykonam fotoreportaż z Waszego ślubu i wesela, a także innych uroczystości takich jak chrzciny, komunia itp. Wykonuję również sesje narzeczeńskie, ciążowe, rodzinne, dziecięce. Zajmuję się także fotografią produktów. Działam głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego (Garwolin, Warszawa), ale jeśli jest taka potrzeba mogę poszerzyć horyzonty. Zapraszam na moją stronę WWW i na mój profil na FACEBOOKu. Tam mogą Państwo zapoznać się z kompletną ofertą oraz rozbudowanym portfolio.


Logo
Barbara Barska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 zł - Barbara Barska
Pakiet 1
Pakiet podstawowy to wykonanie reportażu na ślubie i weselu (1000 zł). Istnieje możliwość rozbudowania pakietu o materiał z przygotowań, o sesję plenerową lub narzeczeńską.

Zachęcam do kontaktu oraz odwiedzenia mojej strony www i profilu na Facebooku.

[email protected], 604 505 063 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 300 zł - Barbara Barska
Pakiet 1
W pakiecie wykonuję fotografie z przygotowań, chrztu oraz wspólne zdjęcia z rodziną np. w kościele, przed kościołem. Zdjęcia otrzymają państwo na płycie DVD/CD z nadrukiem w zaprojektowanym przeze mnie etui. Na specjalne życzenie (dodatkowa usługa) mogę wykonać odbitki, które umieszczę w ładnym pudełku lub w klasycznym albumie. Projektuję również profesjonalne Foto Książki i Foto Albumy. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Barbara Barska
Pakiet 1
Sesję mogę wykonać praktycznie wszędzie. Może to być Wasz Dom, ogród, plac zabaw; w trakcie spaceru, puszczania latawca, lepienia bałwana itp. Ważne aby Wasze dziecko czuło się pewnie i dobrze przy tym bawiło. Zdjęcia Waszych Pociech przekazuję na płycie DVD/CD z nadrukiem, w zaprojektowanym przeze mnie etui. Na specjalne życzenie (dodatkowa usługa) mogę wykonać odbitki, które umieszczę w ładnym pudełku lub w klasycznym albumie. Projektuję również profesjonalne Foto Książki i Foto Albumy. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 200 zł - Barbara Barska
Pakiet 1
Sesję możemy wykonać w Waszym domu bądź w plenerze. Może ona przeistoczyć się w sesję rodzinną. W pakiecie otrzymacie Państwo płytę DVD/CD z nadrukiem, w zaprojektowanym przeze mnie etui. Na specjalne życzenie (dodatkowa usługa) mogę wykonać odbitki, które umieszczę w ładnym pudełku lub w klasycznym albumie. Projektuję również profesjonalne Foto Książki i Foto Albumy.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane