logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bartosz Ciesielski fotograf ślubny

O mnie

Zajmuję się fotografią ślubną w stylu reportażowym. Najważniejsze jest dla mnie to, aby zdjęcia z Waszego ślubu były prawdziwe i wyrażały emocje. Nie proszę o uśmiechy do obiektywu i nie ustawiam nikogo w sztywnych pozach. Zamiast tego staram się widzieć więcej i zdążyć to uchwycić. Na koniec pozostaje coś bardzo ważnego - ułożyć z tych momentów naprawdę dobrą historię. Wierzę w to, że właśnie taka fotografia będzie dla Was miała największą wartość po latach.Zapraszam do odwiedzenia mojej strony.
Logo
Bartosz Ciesielski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1800 - 2600 zł - Bartosz Ciesielski
Pakiet 1
Pakiet podstawowy zawiera:

- Konsultację wstepną w formie bezpośredniego spotkania, w trakcie której zostaną omówione wszystkie istotne dla Was sczegóły oraz Wasze oczekiwania. Konsultacja oczywiście jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami.

- Nielimitowany czas fotografowania w dniu ślubu.

- Płytę DVD z 400 zdjęciami w najwyższej rozdzielczości, każde obrobione indywidualnie i bez znaku wodnego. Są do Waszego użytku bez żadnych ograniczeń. Zdjęcia będą gotowe w 4-6 tygodni po ślubie.

- Galeria internetowa dla rodziny i znajomych.

Dojazd do 150km. 
Pakiet 2
Pakiet rozszerzony zawiera:

- Wszystko to co pakiet podstawowy.

- Sesję plenerową w innym dniu niż dzień ślubu. Sesja trwa ok. 6 godzin. Otrzymujecie z niej około 40 zdjęć w pełnej rozdzielczości i po indywidualnej obróbce.

- Profesjonalny fotoalbum zaprojektowany w całości przeze mnie. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Bartosz Ciesielski
Pakiet 1
Fotografowanie chrztu. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane